hardhouse.trip Odesláno 4. únor 2014 Odesláno 4. únor 2014 Uvažujeme s přítelkyní že si tam zajedem : http://www.skydivearena.cz/cz/skydive_arena/ Už jste to někdo vyzkoušeli? Citovat
Medvěd Odesláno 4. únor 2014 Odesláno 4. únor 2014 Neznám. Může to bejt super, ale na mně příliš adroš. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. únor 2014 Odesláno 4. únor 2014 Medvědy 130kg to prej neunese, jen tam ležej těsně nad větrákem :D:D [upravil dne 4/2/14 20:07 od Radek Hurvajz] Citovat
Driver Odesláno 4. únor 2014 Odesláno 4. únor 2014 Zajděte je to bezva si to vyzkoušet, mě se to moc líbilo ¨ Jo akorát nečekejte, že tam po 5 minutách budete dělat přemety, kotrmelce apod. jako je to na těch záběrech, když už tak jedině nekontrolovaně Ze začátku s vámi budou zkoušet jenom \"let\" vodorovný a budete rádi, že se tak udržíte. [upravil dne 4/2/2014 20:09 od Driver] Citovat
hardhouse.trip Odesláno 4. únor 2014 Autor Odesláno 4. únor 2014 A jak dlouho jsi tam byl? Myslím čistě jen to létaní? Na stránkách různejch firem na zážitky, např. tady: http://www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving#utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Adrenalinove_Zazitky_Indoor_Skydiving píšou hodina 1500,- včetně instruktáže, a potom \"balíček obsahuje 3 min. létání ve větrném tunelu\"... to jako chcou říct že instruktáž trvá 57 min.? To snad ne Citovat
Driver Odesláno 4. únor 2014 Odesláno 4. únor 2014 No létal jsem celkem 3 min rozdělené po 1,5 min. Instruktáž není zbytek toho času, ale než se všichni potom převléknou, nasadí kokosky ,špunty do uší a potom přesun k té rouře tak to prostě chvíli trvá. Jinak instruktáž byla chvíli, odhadem 15-20 min. Jinak celkově jsme tam strávily tuším něco přes 2 hodiny, protože jsme chvíli čekali po příchodu a samozřejmě musíš čekat než si to \"odlítají\" ostatní z tvé skupiny Citovat
hardhouse.trip Odesláno 5. únor 2014 Autor Odesláno 5. únor 2014 No tak za tři tisíce 2x3 minuty? To už za ty prachy byl dal radši tandemák Citovat
punkac Odesláno 8. únor 2014 Odesláno 8. únor 2014 bratrovi jsme to dali ke třicetinám, koupili jsme mu 10 minut - byl tam ze všech nejdéle vždycky tu minutu a půl a pak šli jiní -> jinak tam byl němčour, kterej měl skoro 200 Kg a lítal taky, takže Medvěd může Není to tak jednoduchý, jak to vypadá -> pohyb nahoru a dolů se řídí jen náklonem hlavy..... Citovat
hardhouse.trip Odesláno 8. únor 2014 Autor Odesláno 8. únor 2014 Ty jo.... takže kdybych chtěl dělat přemety, tak se ukroutím jak káča a vono nic nepřijde Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.