Ice-man Odesláno 29. leden 2014 Odesláno 29. leden 2014 Zdravím. Mám takovej dotaz. Nevíte jaký je rozdíl mezi snímači č.: 6160 24 a č.: 6160 70. Nešli by mezi sebou zaměnit? Citovat
Almanil Odesláno 29. leden 2014 Odesláno 29. leden 2014 Nevím přesně k čemu je máš, ale u mojí 406 těch verzí bylo víc, a mám dojem, že jsem nepoužil úplně totožné provedení, jako to, které tam bylo. U mě byl rozdíl jestli se pamatuji jen v konektoru, trochu jsem to obrousil a všechno je v pořádku. Předpokládám, že pokud ta pracovní část je stejná, tak by snad nemusel být problém. Citovat
Ice-man Odesláno 29. leden 2014 Autor Odesláno 29. leden 2014 To co mam ve 406tce blbne a je ještě magnetické bez plošňáku a chtěl sem tam dát snímač ze 106tky, ta je z roku 1996. Takže by to mohlo jít jako u tebe. Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2014 Odesláno 29. leden 2014 OEM kody se nikde neprotínají, jedná se o uplně jiný druh... takže zaměnit nelze Citovat
Ice-man Odesláno 29. leden 2014 Autor Odesláno 29. leden 2014 OEM kody se nikde neprotínají, jedná se o uplně jiný druh... takže zaměnit nelze No právě proto se ptám. Kdyby měly stejné oem kody tak to vyměnim a nic sem nepíšu. Jde mi o to jestli je jde zaměnit i když nemají stejné kody. Citovat
Ice-man Odesláno 3. únor 2014 Autor Odesláno 3. únor 2014 Tak jsem hledal na netu snímač, který potřebuji a mám další otázku. Našel jsem snímač OEM:616024, ten by měl být pro mě podle VIN, ale na obrázku je jiný snímač než mám já v autě (obrázek vlevo) Měl jsem ho venku a vypadal úplně stejně jako na obrázku vpravo, ale ten má zase jiné OEM: 616070 No a na mroauto.cz jsem našel snímač s oběma OEM kódy. http://www.mroauto.cz/tecdoc-produkt/1212478-snimac-rychlost-vemo-v42-72-0038/ Neví tedy někdo jaký je mezi nimi rozdíl? [upravil dne 3/2/14 13:26 od Ice-man] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. únor 2014 Odesláno 3. únor 2014 Byli snimače se dvěmi piny a se třemi piny, takže možná že v tom, pak taky záleží na budíkách, muže být rozdíl třeba v počtu otaček snimače, elektronice atd:myslim. Vim jistě že 616070 má tři piny - viz [upravil dne 3/2/14 13:45 od Radek Hurvajz] Citovat
Ice-man Odesláno 3. únor 2014 Autor Odesláno 3. únor 2014 Já mam na autě tří pinový. V létě sem ho i rozebíral a byl tam kroužek s magnety a ten hořejšk byl zalitej, takže to nebyl ten s plošňákem. No a jde mi o to jestli by tam šlo dát snímač ze 106tky 1996. Podle service boxu má číslo 616070. Ještě doplním že P307 2003 má podle service boxu stejné čidlo rychlosti jako 106tka z 96 a tam je přece uplně jiná elektroinstalece. No zkusim je vyndat a porovnat, jestli pasujou konektory. [upravil dne 3/2/14 14:24 od Ice-man] Citovat
Ice-man Odesláno 5. únor 2014 Autor Odesláno 5. únor 2014 (upraveno) Takže jsem vyndal čidlo ze 106tky a 406tky. Na první pohled vypadají jinak, ale do převodovky pasujou a i konektory pasujou tak jsem je vyměnil a funguje to. I když mají jiná oem čísla jsou zaměnitelná. Upraveno 16. srpen 2015 uživatelem Ice-man Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.