Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407 - Návod na opravu klapky topení. Ušetříte 12.000,- Kč!!!


isifa

Recommended Posts

Kdyz tak na to \"otevrene\" topeni koukam skoda ze ti kluci francouzky tam nenechali nejakou \"inspekcni trubicku/hadicku\" to by se pak desinfikovala klima jedna basen :mrk

Jinak jako navod proc ne.Ono videt rozebranou palubku sveho milacka.....,neni zrovna pocitove Ok.

A lepe nedomyslet co vsechno pak bude vrzat a rachotit.

Nic mene na toto bych asi nervy nemel - a vidim vysledek zcela jasne - palubka by sla stejne ven ......

[upravil dne 19/1/14 11:39 od Lihous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Co tak koukám popisuje se tu klapka co je u spolujezdce. Nevím zda by to šlo i u řidiče. Pokud je palubka sundaná zkontroluje se či i opraví druhá strana .Nebo se zpevní dokud není naprasklá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuuuj.

Az mam husi kuzi.

Tohle se jako dela normalne???

A kdyz po tydnu praskne druha strana?Tak mas jako rozvrtane topeni?

A vidim ze jsi tam zapomel udelat preventivni vec aby ti to priste neprasklo.Takze stejne se muze stat ze to praskne opet.

:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, vždycky tu napíše nějakou pí.ovinu, aby byl zajímavý,na protidotaz neodpoví, píše furt v hádankách místo aby poradil, chlape u mě jsi pubertální debílek, který tu leze jen aby zlobil, ještě nedávno jsi tu vykřikoval, že tu nemusíš být-- tak buď aspon jednou chlap. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak koukám popisuje se tu klapka co je u spolujezdce. Nevím zda by to šlo i u řidiče. Pokud je palubka sundaná zkontroluje se či i opraví druhá strana .Nebo se zpevní dokud není naprasklá.

Úplně stejně to jde u řidiče to video co jsem viděl ukazovalo právě řidičovu stranu když ho najdu tak pridam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, vždycky tu napíše nějakou pí.ovinu, aby byl zajímavý,na protidotaz neodpoví, píše furt v hádankách místo aby poradil, chlape u mě jsi pubertální debílek, který tu leze jen aby zlobil, ještě nedávno jsi tu vykřikoval, že tu nemusíš být-- tak buď aspon jednou chlap. :roker

takhle jsem to chtel nejdriv napsat ale pak jsem si uvedomil, ze by zas lidi meli plnou hubu kecu jak ja muzu bejt vubec ve vedeni atd :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Já taky nev I děl, ono se dá dělat hodně věcí ,jen když se sundá palubka tak se udělají a zkontrolují pořádně obě dvě strany. Pokud bych měl garáž tak raději sundám palubku , pokud o člověk dělá u baráku tak to dělá jak může. Funkci to plní ,ale zase jak dlouho ažto třeba praskne znova to se bude opět dělat jak popisuje??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro úplnost musím doplnit. Strana u řidiče se dělá tak, že se místo kastlíku sundá kolenní airbag. Na této straně je lepší přístup než u spolujezdce, takže práce na pár minut. Strach o to, že by praskla klapka znova nemám, protože jsem jí vyztužil přece plechem. Ty klapky praskají protože jsou z plastu, který ztrácí viskozitu (zde udělali soudruzi z Francie chybu). Vzhledem k tomu, že klapku vyztužíte plechem, tak už nikdy nepraskne!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super:super:super podporujem tento návod a pripájam sa k názoru, že za ušetrené peniaze pôjdem do Álp :-) Mám svoje auto rád, vôbec na ňom nešetrím a rád zaplatím za veci, ktoré majú hodnotu a v aute mi ostanú ako dvojhmota, spojka, čapy, audio, AL disky a podobne ... ale zaplatiť za výmenu klapky 250€, ktorá sa dá opraviť zadarmo, mi príde ako zbytočný prepych. Tých 250€ za prácu, ani nezvýši cenu auta, ani mi v tom aute za tie prachy nič neostane.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to umis straki007 lepe proc to sem rovnou nenapises ? jo aha vlastne bys prisel o \"kseft\", ze ..

Absolutne ne.

Bylo u toho nekolik lidi kterym jsem to delal pred ocima.

Vynda se pristrojova deska a pokud nechce nekdo nove klapky(coz je malokdo)tak se klapka prosroubuje(ne jenom zalepi)kusem plechu a na dorazy moturku se musi neco vymyslet(davam tam sroubek)aby se klapka neulomila opet,protoze toto je duvod proc se lamou klapky.

Ja nemam cas tady pospisovat a delat nejake fotky a postupy oprav na takove veci.

Bylo xyz lidi kteri mi zavolali a vysvetlil jsem to po telefonu,protoze je to mnohem rychlejsi.:papa

Jste spokojeni?Nebo budete je===at dal??

EDIT: Prave vy dva jste ten hlavni duvod proc tady lidem nemam chut radit primo sem.Nemate nic na praci jen sedet za klavesnici a kritizovat.

[upravil dne 20/1/14 07:53 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeslabovat klapku šroubkama je blbost. Klapky se lámou kvůli špatnému materiálu a zjistili to i inženýři v Pežotu, tak vymysleli, že klapky budou vyrábět zesílené v místě, kde praskají. Při opravě je pouze třeba zesílit to slabé místo. Vrtat do klapky nějaké šroubky a tím jí zeslabovat a narušovat už tak chatrnou strukturu je nesmysl. Obrázek klapky před a po inovaci je jasný důkaz. Žádné šrouby, ale jen zesílení slabého místa. Kdo si nechá klapku prošroubovat, tak může očekávat, že mu znova praskne.

post-47018-14109635097891_thumb.jpg

post-47018-14109635098248_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to umis straki007 lepe proc to sem rovnou nenapises ? jo aha vlastne bys prisel o \"kseft\", ze ..

Absolutne ne.

Bylo u toho nekolik lidi kterym jsem to delal pred ocima.

Vynda se pristrojova deska a pokud nechce nekdo nove klapky(coz je malokdo)tak se klapka prosroubuje(ne jenom zalepi)kusem plechu a na dorazy moturku se musi neco vymyslet(davam tam sroubek)aby se klapka neulomila opet,protoze toto je duvod proc se lamou klapky.

Ja nemam cas tady pospisovat a delat nejake fotky a postupy oprav na takove veci.

Bylo xyz lidi kteri mi zavolali a vysvetlil jsem to po telefonu,protoze je to mnohem rychlejsi.:papa

Jste spokojeni?Nebo budete je===at dal??

EDIT: Prave vy dva jste ten hlavni duvod proc tady lidem nemam chut radit primo sem.Nemate nic na praci jen sedet za klavesnici a kritizovat.

[upravil dne 20/1/14 07:53 od straki007]

Jo, to jsi me teda setřel :potlesk :potlesk :potlesk Skutecne nedelam nic jineho, nez sedim za klavesnici a kritizuji, ANO, ANO ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...