Hanes20 Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 termín porodu bude období kdy jsme spolu už 5 let takže je to z lásky do porodu se vezmem ve středu jdu na matriku Citovat
Šalda Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Na výplatě se ti objeví měsíčně sleva na dítě 1117Kč. Při ročním vyúčtování daně ti mohou slevit 24 840kč, ale: Roční zůčtování se počítá zpětně. Letos bude za rok 2013. Nesmí být v předešlém roce větší příjem než 68 000Kč. Do příjmu se nepočítá rodičovský příspěvek. Vše ostatní ano. Pokud budete mít mimčo někdy v červnu 2014, tak potom běží ještě mateřská 28 týdnů, takže bude v roce 2014 přítelkyně (manželka) na rodičáku asi jen 1 měsíc. Pokud za těch 11 předešlých měsíců bude mít příjem větší než 68 000kč, pak v roce 2015 nebudeš uplatňovat slevu na dani za manželku 24 840Kč a budeš ji uplatňovat až další rok (opět nesmí mít příjem, vedlejšák, atd větší než těch 68 000Kč). [upravil dne 15/1/14 18:10 od Sagic] Přesně tak, a při druhým děcku už je to jen nějak 700.- (1000.- za první plus k tomu 700.- za druhý.) Jinak je to docela příjemný jednou za rok brat cca 55 tisíc když je tam to vrácení daně :D Minulej rok sem na to čuměl jak puk a těším se i na tento rok:D Jinak pokud čekáte dítě, tak byste se měli vzít, pokud se máte rádi, dítě bez svatby já osobně neuznávám. Citovat
Hanes20 Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 ja vím taky ve středu jdu na matriku Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 jakejch 55?ty máš 2 manželky?na bábu vrací 24000kč tak bud máš tak velkou hypo nebo ti to vracely za 2roky ne:D:D:D Citovat
Šalda Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Charlie, myslel sem i s platem;) Jinak 2 manželky nemám, nejsu žádnej Muhamad al ben Habí:D Citovat
Péťa Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 A jsme opět u toho. Pokud nejsme oddáni, ale máme společnou domácnost a děti, můžu taky uplatnit slevu na Martinu? Citovat
Šalda Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 To si myslím že ne, takhle to má i kolega z práce a nemá slevu na dani. Alespoň mu nevraceli těch 25 tisíc, ale slevu měsíční tuším taky nemá. I když si ale myslím že by to nemělo mít se ženou (přítelkyní) nic společného, prostě máš dítě tak si ho odepíšeš z daní Tvoje účetní to neví?? [upravil dne 16/1/14 20:15 od Šalda] Citovat
Péťa Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Mám měsíční slevu na děti. Na Martinu ne. Ale to je ten bordel. Kdyby nám měli dávat např. porodné, tak sečtou můj i Martiny příjem. To umí! Citovat
Šalda Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 To jo, s tím porodným mě pěkně nasrali, cigáni co mají jen podporu porodný dostanou, ale normální pracující lidi ne, to je spravedlnost. Citovat
Hanes20 Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 Mám měsíční slevu na děti. Na Martinu ne. Ale to je ten bordel. Kdyby nám měli dávat např. porodné, tak sečtou můj i Martiny příjem. To umí! a bude huř Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Peto je to jen pro manželé... tobě to nic neřeší to by Martina nesměla vydělat víc než 68000/rok Citovat
Péťa Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 No právě... (ale to je určitě hrubého a to asi vydělá) Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 My porodne meli ale nepreju nikomu zazit kdyz vam po trech tydnech co penize dostanete prijde dopis k de vam pisou aby jste na urad podali papir od lekare ze dite jeste zije, jinak porodne musite vratit. Tenkrat jsem byl na urade asi nejsprostejsi ve svymzivote. Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 boze kde to zijem.... k cikanum se nemohu vyjadrovat, neb banan mam za rohem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.