X3M-miso Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 Caute pre par dnami sa mi zacali robit flaky na display od klimatizacie Po rozobrati som zistil ze mi odpadava z displaya Neviete kde by som mohol zohnat taky display? Citovat
Guest servisman Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 podle mne rozebrat a drobet vyčistit.Dole je vodící pásek .Mělo by to pomoci. Citovat
ozzy56 Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 nebo si dej tady inzerát, nebude problém ho koupit Citovat
Charlie 1 Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 mám ho tady plno lidí prodává se od 400-1000Kč,já je nechávám za 600;) Citovat
X3M-miso Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 neda sa uplne rozobrat ten pasik je zaliaty... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 To je odřená ta polarizační vrstva?? Pokud ano tak by mohla jit dolů celá a dat tam polarizační folii Citovat
X3M-miso Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 neviem presne ci polarizacna vrstva ale ta folia je zaliata medzi dvoma kusmi plastu....A tipujem za ta folia je prave co zobrazuje segmenty Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 Tak to není folie ale přímo LCD naplň, takže je možný že někde trochu utíká, možna by to šlo rozehnat, ale tipuju že pokud to utíká nebude to na dlouho Citovat
Devils-night Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 X3M-miso: opravu bych fakt neresil,mam jich doma asi 5 tak se muzem domluvit za nejakou slusnou cenu , akorat jestli mas MUX nebo ne. Citovat
Charlie 1 Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 mux a nemux je jedno nakonfiguruje se přes dráty nebo sběrnici komunikace?nebo se pletu? Citovat
X3M-miso Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 tiez si myslim ze to je jedno....Lebo som menil tatovi podsvietenie a bolo to presne to iste (nema mux)... Jedine co by som chcel spravit na mojom odsat stary display s odsavacku a napajkovat druhy. Lebo ten display rozsvieti segmenty ktore ma. Neviem ako to ma bez auto. klimy display tam uz bude rozdiel Citovat
Dano406 Odesláno 1. prosinec 2013 Odesláno 1. prosinec 2013 Auto bez aut. klimy nemá žádný takový panel.Má panel s manuálním ovládáním klimy a ventilace. Než se s tím s prominutím drbat,tak kup jiný a máš pokoj.Při opravě to můžeš a nemusíš přehřát a potom si zničíš celý panel.A samostatně ti ten displei stejně nikdo neprodá. Citovat
X3M-miso Odesláno 1. prosinec 2013 Autor Odesláno 1. prosinec 2013 mam nato kvalitnu odsavacku tuto krasne prehreje a odsaje cely cin http://www.tme.eu/sk/details/dn-sc7000/odspajkovacie-stanice/# Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.