Sagic Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Ahoj, prosím o radu: parametry: Cena do 3500Kč přehrávat by měl audio CD (CD-R), MP3 z USB, FM rádio kuchyň asi 3x5m upředňostňoval bych něco menšího, oddělitelné repro Měl jsem již favorita a sice Pioneer X-EM11, kde chválí hodně zvuk, ale bohužel po přečtení zahraničních recenzi od uživatelů je CD mechanika hodně nevyzpytatelná,špatně čte CD a přeskakuje http://hi-fi-systemy.heureka.cz/pioneer-x-em11/ Dalšími favority jsou LG http://hi-fi-systemy.heureka.cz/lg-cm2030/ není ale moc informací jak to hraje ani videa na youtube a pak asi něco od Panasonicu nebo Philipsu hodně chválí toto, ale bohužel je to mimo mé finanční možnosti a do kuchyně mi to přijde i zbytečný http://www.mall.cz/mikrosystemy-prehravajici-cd/panasonic-sc-pmx5eg-s Připojení k i-phone netřeba, nejsem majitelem Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Co Sony, nebo Sharp, o tom jsi neuvažoval? A asi bych se nebál ani Samsungu http://www.alza.cz/sony-cmt-s20-d468032.htm http://www.alza.cz/sharp-xl-e12h-d503897.htm [upravil dne 17/11/13 13:40 od Radek Hurvajz] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Philips není špatná volba. Mám něco podobného asi 8 let, a hraje, a hraje, a hraje...a hraje...a Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Miníku, to je pravě to, Philips před 8 lety dělal kvalitní přistroje, jenže jak jde doba dopředu stal se z něho jen další vyrobce spotřebáku jako hodně dalších. Dnes Philips nedoporučuju, i když neřikam že je vyloženě špatnej, ale za stejný prachy se dá koupit lepší Citovat
Sagic Odesláno 17. listopad 2013 Autor Odesláno 17. listopad 2013 Na tuhle Sony jsem se díval taky, je tam dobrý že spustí přehrávání v místě kde se skončilo. Ostatní pouští vždy od první skladby, což u MP3 není moc praktický. Samsung jsem měl vyhlídnutý tento, ale někde jsem se dočetl, že nepřehraje vypalovaný CD-R a taky jak je lesklý tak by byl pořád opatlaný http://www.cybex.cz/Elektronika/Audio/Mikrovez-Samsung-MM-E330-CD-cerny/produkt=860695859/kategorie=23003/ Citovat
Guest minimaxa Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Oki, já bych se dnes po zkušenostech nebránil ani http://www.sencor.cz/mikrosystemy Citovat
koblih69 Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 V téhle kategorii je to skoro jedno. Osobně bych nevolil Philips. Lg nebo Samsung bude asi dobrý poměr cena výkon. Citovat
Sagic Odesláno 17. listopad 2013 Autor Odesláno 17. listopad 2013 Zítra obejdu pár obchodů a okouknu to na vlastní uši. Jinak zatím se mi dost líbí ta LG-CM2030. Citovat
Mohy Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 mám od včerejška nový domácí kino LG.. http://www.mall.cz/domaci-kino-blu-ray/lg-bh5320f:ranking,H ... a můžu říct že jsem prekvapenej...hoodně mile. Toho mikrosystemu bych se nebál. Citovat
Sagic Odesláno 18. listopad 2013 Autor Odesláno 18. listopad 2013 Tak dnes jsem si poslechl pár kousků v obchodech a vezmu tu LG CM2030. Jednak nezabere mnoho místa a na to jak je malá tak hraje lépe než kdejaká dražší věž. Jediný, co mi trochu vadí je, že nemá výstup na sluchátka ikdyž je všude uveden, repro jsou ve dřevě a oproti philipsu a samsungu byla celkově taková svižnější na ovládání. U Samsungu mi vadilo zbytečně složité ovládání a opravdu lesklý povrch na kterém zůstávaly otisky prstů. Philips http://hi-fi-systemy.heureka.cz/philips-mcm2000/ hrál strašně plechově. Ještě to promyslím, ráno moudřejší večera, ale myslím, že zítra jdu pro LG Citovat
Guest minimaxa Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 upřímně, takhle dlouho jsme na klubu nevybírali ani ozvučovací aparaturu na srazy Citovat
Sagic Odesláno 18. listopad 2013 Autor Odesláno 18. listopad 2013 Ale nejedna televize se tu vybírala mnohem déle tak nerej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.