ferinko2 Odesláno 9. prosinec 2016 Odesláno 9. prosinec 2016 (upraveno) Ak nemáš dorobené ovládanie ventilátora v kabíne,tak jasné že kabínu nevytopí. Nemá čo fúkať. Upraveno 9. prosinec 2016 uživatelem ferinko2 Citovat
matvejson Odesláno 16. leden 2017 Odesláno 16. leden 2017 ...priatelia ani moje webasto nejde, nenasiel som ani zvlast poistky vo zvlast puzdre pri baterke. Kde inde by mohli byt tie poistky? Mam tam poustky 40 - z ventilacie a nejake slabe 12tky... Podla win bolo webasto ale dorabane - asi, takze mozno aj preto su inde... Citovat
jarokare Odesláno 16. leden 2017 Odesláno 16. leden 2017 (upraveno) Jestli je original , tak vedle baterky poj. MF3 - druhá velká pojistka zleva a dá se přečíst diagnostikou Edit : teď jsem si všiml , že ho máš dodělávané - potom by mělo být někde schované pojistkové pouzdro a pojistky cca 30A Upraveno 16. leden 2017 uživatelem jarokare Citovat
matvejson Odesláno 17. leden 2017 Odesláno 17. leden 2017 Prialia poistkove puzdr som nenasiel, mam tam jedine tieto poistky co som vyfotil. Popis poistiek som nenasiel, takze nwviem ci skusit vytahovat jednu za druhou system hop alebo trop. Prikladam aj foto poistiek. Citovat
jarokare Odesláno 17. leden 2017 Odesláno 17. leden 2017 Tohle jsou ale originál pojistky , ta na bufík tam chybí , ty musíš hledat nějaké dodělávané pouzdro - může být klidně i motorovém prostoru . Nebo běž po kabelech od bufíka ,někde musí být připojen na napájení . Citovat
Wensdy Odesláno 17. leden 2017 Odesláno 17. leden 2017 Tak třeba já mám webasto originál a u baterky nemám na něj pojistku. Já vlastně u baterky nemám žádnou pojistku. Citovat
matvejson Odesláno 17. leden 2017 Odesláno 17. leden 2017 Veru pozeram ze na autobusy su co kus to original:-). ...prezradte mi este - webasto dohrieva aj pk vypnuti motora, ci len ked motor bezi? ...ono idem si zajednat velky zdvihak v kamaratovej dielni aby som ponatieral rezistinom rury na vodu tak pozriem po kabloch ze kde sa zatulali poistky:-). Citovat
lubosch Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 (upraveno) Tak mám tip na dálkové spouštění přihřívače Webasto: Dálkové ovládání s vestavěným timerem za 400 Kč. Je to jen na "standartní dosah", ale někomu by to mohlo stačit. http://www.ebay.com/itm/DC-12V-315MHZ-Wireless-Remote-Control-RF-Delay-Time-Timer-Switch-Relay-Module-/222007481632?hash=item33b0ad5520:g:WV0AAOSwKtlWqK~g Klidový odběr ≤ 12mA 500,000 seconds maximum delay Toto je verze 315Mhz, ale dělají i 433Mhz a to se dá spárovat se spoustou pohonů na otevírání vrat. http://www.ebay.com/itm/DC-12V-433MHZ-Wireless-Remote-Control-RF-Delay-Time-Timer-Switch-Relay-Module-/181903046223?hash=item2a5a44364f:g:zSsAAOSwAYtWHqxq Zase ale čím nižší frekvence, tím větší dosah. Upraveno 20. leden 2017 uživatelem lubosch Citovat
petronel Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 zdar chlapi,pročetl jsem teda všechno a stále netuším,kde hledat origo pojistku na bufa....nic dodělávanýho,prostě origo....dík Citovat
ferinko2 Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 (upraveno) petronel.....bavíme sa o akom aute?.....už je tu pomiešane všetko U P807 je to MF6 Upraveno 25. leden 2017 uživatelem ferinko2 Citovat
petronel Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 sorry-807....částečně jsem to vyřešil konstatovanim,že mrtva jednotka topení... Citovat
petronel Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 proud tam jde,spínací kostra tam je taky a diagnostika mlčí,stále mlčí.....13 let elektroniky pod autem je asi dost... Citovat
Lukas.407 Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 zdar panove, tak dnes jsme se opet pustili do bufiku, vymazali jsme chyby a bufik zase jede,ale je to jen docasne, mel jsem v pameti chyby "nepodarilo se udrzet plamen" mozna ne uplne doslova... ale neco takoveho... Behem par dni mi to zase spadne... Nemate zkusenosti co by mohlo byt pricinou... Citovat
manco Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 Zdravim, mam na mojej 807 (2005, 79kW) iba pridavny ohrev vody, bez pridavneho ovladania, original montaz. Pri baterii som nenasiel dorabane poistky a diagnostika hlasi bez chyb. Na co sa zamerat, ked ten ohrev nejde? Diky Citovat
petronel Odesláno 25. leden 2017 Odesláno 25. leden 2017 v podstatě je na těch 9-víti stranách napsáno vše....vyndat-rozebrat(mít koupené těsnění)vypucovat tu komoru a složit... za předpokladu,že diagnostika nehlásí jiné problémy... Citovat
manco Odesláno 26. leden 2017 Odesláno 26. leden 2017 tak sa idem dat do citania najskor. Diky za radu. Citovat
warkhaft Odesláno 4. únor 2017 Odesláno 4. únor 2017 Ahoj mám problém, když už se mi podařilo vyměnit žhavičku a topení makalo konečně tak jak má , tak při jednom rannim startu pokles napěti při startu, auto sice naskočilo , ale od tý doby topení naskočí rozjede se tak na 2 minuty a vypne. Restart odpojením baterky nepomohl. Prosím o radu Michal Citovat
Lukas.407 Odesláno 6. únor 2017 Odesláno 6. únor 2017 V 4. 2. 2017 at 10:48, warkhaft napsal: Ahoj mám problém, když už se mi podařilo vyměnit žhavičku a topení makalo konečně tak jak má , tak při jednom rannim startu pokles napěti při startu, auto sice naskočilo , ale od tý doby topení naskočí rozjede se tak na 2 minuty a vypne. Restart odpojením baterky nepomohl. Prosím o radu Michal diag Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.