Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nezávislé topení Bufík


pesl

Recommended Posts

Ahoj, může mi někdo poradit se závadou přídavného topení . Závada: Přídavné topení přechodná závada. Plamen bez dodávky paliva . P2006

V dia čerpadlo cvaká, po vymazání chyby jednou topí a při druhém spuštění nenaskočí, ve sledovaných hodnotách není vůbec vidět povel z řídící jednotky na palivové čerpadlo a následně v dia skočí znovu chyba. Děkuji za rady

P 807, 2,2 HDI FAP r.v.2003

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně u podobný závady pomohla \"ženská oprava\". Na radu kamaráda, který má webasto v BMW jsem vyndal a znovu nasadil pojistku od topení. Údajně tam proběhne nějaký restart a hned mi to začalo fungovat a funguje dodnes cca dva roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, spouštěl jsem i přes diagnostiku, chová se to stejně vyskočí chyba a ta vypne topení. S chybou nelze zapnout. Vymažu chybu a 1x běží. Přijde mi jestli není chyba při vypínání topení. Ale Vypnu motor a topení dobíhá asi jak má, ventilátor zpomaluje až vypne. tak nevím. Na ten kabel se podívám. Tam je to diagnostikované lépe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně u podobný závady pomohla \"ženská oprava\". Na radu kamaráda, který má webasto v BMW jsem vyndal a znovu nasadil pojistku od topení. Údajně tam proběhne nějaký restart a hned mi to začalo fungovat a funguje dodnes cca dva roky.

To se uvádí i v návodu od Weba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj. Kde je pojistka webasta (přihřívač) pro jeho restart? Díky. Vím, že každý model to má jinde, kde to může být?

Vedle baterie nebo v motorovém prostoru.

Letos už nefičí.... :-(

Já je mám u baterky, klasický pojistkový pouzdro s průhlednym víčkem.

Vytáhl jsem je pro focení.

pojistky.jpg

[upravil dne 22/10/13 11:55 od kirkiz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Přídavné topení celou zimu topilo super, ale ke konci zimy trochu haprovalo. Sice jede, ale má nějaký jiný zvuk a na diagnostice to vyhodilo chybu vadné žhavící svíčky.

Chtěl bych to topení vyndat a nějak vyčistit, zrepasovat, přetěsnit apod. aby bylo na zimu zase v super stavu. Nerad bych, aby vypovědělo službu v mrazech.

Máte někdo zkušenosti, co v topení odchází, co preventivně vyměnit apod.? Nebo můžete někoho doporučit, kdo uvede bufik do bezvadného stavu?

Bude na autě stačit, když po vyjmutí topení přívod a odvod hadici spojím nějakou cca 10 cm trubkou a stáhnu sponama, než tam topení vrátím zpět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...