Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Tak dneska se nam povedlo rozchodit bufik pres diagnostiku. Byl v haji zhavic. takze pres dia nam to uz chodi. Pri jake venkovni teplote se buf spina automaticky? je jeste nejaka jiny moznost jak ho zkusit(bez diagnostiky)?

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odesláno

Píšeš že byl v háje žhavič a že jsi to rozchodil přes diagnostiku. Žhavič jsi měnil nebo co jsi s tím v diagnostice (v jaké) dělal?

Myslím že spíná pod venkovních 5st.C ale snad od nějakého roku to jde pod 10st.C. Snad někdo upřesní.

Odesláno (upraveno)

Nejdriv jsme ho chteli spustit pres diagnostiku, ale jelikoz zhavicka nezhavila, tak se nespustil, pote jsem vymenil zhavicku a pres diagnostiku opet zkusil spustit. Potom jsme asi 10 minut vetrali dilnu(dost si odkaslal) :)  :)

Pote jeste nekolikrat zkusili spustit pres dia a uz vse v pohode. Diag origo na peugeot

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odesláno

Tak vcera jak bylo chladno vecer, tak jyem zkousel ten bufik. Po nastartovnani jsem cekal ze se z nej bude alespon trochu kourit, ale nic. Kdyz chcipnu motor tak jeste asi minutu "vrci" tak doufam ze teda funguje na automatiku.

Odesláno

Tak tohle urcite nemel:) zjistim co s tim presne delal, jestli dal novou, nebo co presne. Zjistili jsme ze to nezhavi, pak jsem byl telefonovat a kdyz jsem se vracel, tak jsme ho uz zapinali pres dia. Tak ted nevim co mezitim s tim zhavicem delal. Myslel jsme ze dal novy, ale tohle by tam urcite nemel. Delali jsme vice veci najednou...

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak tohle urcite nemel:) zjistim co s tim presne delal, jestli dal novou, nebo co presne. Zjistili jsme ze to nezhavi, pak jsem byl telefonovat a kdyz jsem se vracel, tak jsme ho uz zapinali pres dia. Tak ted nevim co mezitim s tim zhavicem delal. Myslel jsme ze dal novy, ale tohle by tam urcite nemel. Delali jsme vice veci najednou...

 

 

Nějaké info?

Odesláno

Mám otázku,zjistil jsem že skutečně odešla řídící jednotka webasta prý musím koupit komplet je to součást webasta.Řešil tu někdo podobný problém a jak?Nechce se mě kupovat komplet bufík za 8tis...na vrakovišti

Odesláno (upraveno)

Tak mě dnes pomohl zdejší hodný člen odhalit přes diagnostiku  jednu zajímavou věc,webasto jde spustit přes diagnostiku krásně šlape ale auto ji v mrazech nespustí nedělá nic mlčí.Co mám hledat co mě poradíte fakt už nevím,mám pocit že servis mě chce spíš oškubat než to opravit, servis mě říkal špatná diagnostika atd....chce to koupit tento díl blabla  atd..už jim nevěřím.

Upraveno uživatelem Cyrďák
Odesláno

Zkusím  dát jinou svíčku.Dotaz,jaká svíčka tam jde typ a je nějaký problém při povolování svíčky já jen aby mě nepraskla asi tam bude po těch letech pěkně zarostlá.

Odesláno

Hledal jsem všude a odkaz jsem na svíčku nenašel ani postup demontáže svíčky.Zkusím ji odšroubovat  a když se zadaří poslouží jako mustr.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...