Lukas.407 Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 (upraveno) Tak dneska se nam povedlo rozchodit bufik pres diagnostiku. Byl v haji zhavic. takze pres dia nam to uz chodi. Pri jake venkovni teplote se buf spina automaticky? je jeste nejaka jiny moznost jak ho zkusit(bez diagnostiky)? Upraveno 2. prosinec 2015 uživatelem Lukas.407 Citovat
Wensdy Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 Píšeš že byl v háje žhavič a že jsi to rozchodil přes diagnostiku. Žhavič jsi měnil nebo co jsi s tím v diagnostice (v jaké) dělal? Myslím že spíná pod venkovních 5st.C ale snad od nějakého roku to jde pod 10st.C. Snad někdo upřesní. Citovat
Lukas.407 Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 (upraveno) Nejdriv jsme ho chteli spustit pres diagnostiku, ale jelikoz zhavicka nezhavila, tak se nespustil, pote jsem vymenil zhavicku a pres diagnostiku opet zkusil spustit. Potom jsme asi 10 minut vetrali dilnu(dost si odkaslal) Pote jeste nekolikrat zkusili spustit pres dia a uz vse v pohode. Diag origo na peugeot Upraveno 2. prosinec 2015 uživatelem Lukas.407 Citovat
Wensdy Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 Kde jsi kupoval žhavičku a za kolik? Asi mně to také čeká :-( Citovat
Lukas.407 Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 tu tam daval ten kamos. rekl bych ze to neni zadny atyp, protoze zadnou neobjednaval a normalne ji mel v dilne... Citovat
Lukas.407 Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 Kde jsi kupoval žhavičku a za kolik? Asi mně to také čeká :-( hele neni to zadny porod, pokud budes mit problem jen v tomhle, tak v poho... Citovat
Lukas.407 Odesláno 4. prosinec 2015 Odesláno 4. prosinec 2015 Tak vcera jak bylo chladno vecer, tak jyem zkousel ten bufik. Po nastartovnani jsem cekal ze se z nej bude alespon trochu kourit, ale nic. Kdyz chcipnu motor tak jeste asi minutu "vrci" tak doufam ze teda funguje na automatiku. Citovat
oddie Odesláno 4. prosinec 2015 Odesláno 4. prosinec 2015 Zakouří tak maximálně v okamžiku startu, a ještě malinko. Jestli chceš vědět, zda běží, strč ruku před jeho výfuk Citovat
sampon Odesláno 7. prosinec 2015 Odesláno 7. prosinec 2015 To je ono? To má na dílně ? http://www.autosip.cz/detail/nezavisla-topeni-webasto/zhavici-kolik-webasto-s-tesnenim-pro-thermo-top-e-c-p-z-9017813/ Dík za info. Citovat
Lukas.407 Odesláno 7. prosinec 2015 Odesláno 7. prosinec 2015 Tak tohle urcite nemel:) zjistim co s tim presne delal, jestli dal novou, nebo co presne. Zjistili jsme ze to nezhavi, pak jsem byl telefonovat a kdyz jsem se vracel, tak jsme ho uz zapinali pres dia. Tak ted nevim co mezitim s tim zhavicem delal. Myslel jsme ze dal novy, ale tohle by tam urcite nemel. Delali jsme vice veci najednou... Citovat
sampon Odesláno 19. prosinec 2015 Odesláno 19. prosinec 2015 Tak tohle urcite nemel:) zjistim co s tim presne delal, jestli dal novou, nebo co presne. Zjistili jsme ze to nezhavi, pak jsem byl telefonovat a kdyz jsem se vracel, tak jsme ho uz zapinali pres dia. Tak ted nevim co mezitim s tim zhavicem delal. Myslel jsme ze dal novy, ale tohle by tam urcite nemel. Delali jsme vice veci najednou... Nějaké info? Citovat
Petridas Odesláno 19. prosinec 2015 Odesláno 19. prosinec 2015 mam 2004 a zapina se mi kdyz je venku pod 10! teda i kdyz je deset tak se zapne Citovat
Cyrďák Odesláno 22. prosinec 2015 Odesláno 22. prosinec 2015 Mám otázku,zjistil jsem že skutečně odešla řídící jednotka webasta prý musím koupit komplet je to součást webasta.Řešil tu někdo podobný problém a jak?Nechce se mě kupovat komplet bufík za 8tis...na vrakovišti Citovat
Lukas.407 Odesláno 22. prosinec 2015 Odesláno 22. prosinec 2015 Vydrzte, ted toho mam moc, behem svatku se zastavim za mechanikem a zeptam se ho... Citovat
Cyrďák Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 (upraveno) Tak mě dnes pomohl zdejší hodný člen odhalit přes diagnostiku jednu zajímavou věc,webasto jde spustit přes diagnostiku krásně šlape ale auto ji v mrazech nespustí nedělá nic mlčí.Co mám hledat co mě poradíte fakt už nevím,mám pocit že servis mě chce spíš oškubat než to opravit, servis mě říkal špatná diagnostika atd....chce to koupit tento díl blabla atd..už jim nevěřím. Upraveno 27. prosinec 2015 uživatelem Cyrďák Citovat
Lukas.407 Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Jakmile zhavic nenahreje bufika na urcitou teplotu, tak tam RJ nepousti palivo. To byl muj problem... Problem s zhavicem, nedosazena teplota... Auto chybu nehlasilo Citovat
Cyrďák Odesláno 30. prosinec 2015 Odesláno 30. prosinec 2015 Zkusím dát jinou svíčku.Dotaz,jaká svíčka tam jde typ a je nějaký problém při povolování svíčky já jen aby mě nepraskla asi tam bude po těch letech pěkně zarostlá. Citovat
Lukas.407 Odesláno 30. prosinec 2015 Odesláno 30. prosinec 2015 Je tam takovy specialni zhavic a novy je pekne drahy. Nekde v tomto tematu je na zhavic odkaz Citovat
Cyrďák Odesláno 30. prosinec 2015 Odesláno 30. prosinec 2015 Hledal jsem všude a odkaz jsem na svíčku nenašel ani postup demontáže svíčky.Zkusím ji odšroubovat a když se zadaří poslouží jako mustr. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.