Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aktualizace RT3 + mapy


wellbloud

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

:D  Cela Europa ma 11CD  :D

CD 1: France
CD 2: Spain, Portugal
CD 3: Italy
CD 4: Netherlands, Belgium, Luxembourg
CD 5: Austria, Switzerland
CD 6: Germany
CD 7: United Kingdom, Ireland
CD 8: Norway, Sweden, Finland, Denmark
CD 9: Czech Republic, Slovenia, Slovak Republic, Hungary, Poland
CD 10: Moldova, Ukraine, Estonia, Latvia, Belarus, Lithuania
CD 11: Serbia, Macedonia (F.Y.R.O.M), Bosnia Herzegovina, Romania, Bulgaria, Greece, Croatia, Kosovo, Montenegro, Albania

 

Vsetky mapy sa daju stiahnut zadarmo...

Upraveno uživatelem xpetrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Ahoj.trosku obnovym tohle tema.koupil jsem si lanciu phedra a mam rt3 s verzi 5.41,potreboval bych to aktualizovat,procetl jsem nejruznejsi fora a nasel na ulozto soubor pro aktualizaci,vypalil a zkusil nainstalovat ale nic se nedelo.asi bych potreboval nejaky odkaz kde sezenu osvedcenou verzi pro aktualizaci a mozna i cestinu?mapy mam (rodice maji taky lanciu kde je sw 5.5D a mapy maji).diky vsem za slusne odpovedi.Franta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....asi bych potreboval nejaky odkaz kde sezenu osvedcenou verzi pro aktualizaci a mozna i cestinu?

 

Máš SZ, vše ostatní toto vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.trosku obnovym tohle tema.koupil jsem si lanciu phedra a mam rt3 s verzi 5.41,potreboval bych to aktualizovat,procetl jsem nejruznejsi fora a nasel na ulozto soubor pro aktualizaci,vypalil a zkusil nainstalovat ale nic se nedelo.asi bych potreboval nejaky odkaz kde sezenu osvedcenou verzi pro aktualizaci a mozna i cestinu?mapy mam (rodice maji taky lanciu kde je sw 5.5D a mapy maji).diky vsem za slusne odpovedi.Franta

Fando, jak psal Sawoy, nežere to "ervéčka". Přečti si jeho příspěvky a určitě se ti to povede, stejně jako mě.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuji pomoc.pročítám forum a mam z toho guláš.může mi někdo poslat link na češtinu pro rt3 monochrom s navi?mam v5.41 aspon eda podle cd co jsem k tomu dostal.díky moc

 

Máš SZ 

 

Edit: ale koukám že máš monochrom .... tak to není ono. Pokud vím tak jedině milhaus65 nebo firmy jako menucesky, navigacecesky ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dobrý deň 

Rád by som poprosil o funkčný link na najaktualnejsie mapy a taktiež aj o slovenčinu alebo čestinu (konfiguračné CD)

do RT3 ver 6.62. Písal som už aj užívateľovi petertn1 ale nejak sa mi neozýva. Kupil som si ako novácik peugeot 407SW a bol by som velmi vďačný ak by ste mi niekto pomohol keďže mometálne je to po nemecky a bez map.

Vopred Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...