Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

a na letních ti to nehučelo? ono v 307 jsou zimáky dost slyšet než si sednou nové gumy

nemusí to být nutně ložisko, zvedni auto na zvedáku a roztoč to kolo ze kterého si myslíš, že to hučí. mělo by to jít slyšet

Odesláno

To už by si sedali tři roky...kolem jsem točil, ale slyšet nebylo nic... to hučení je takový poměrně výrázný, nemyslím si že by to dělali gumy...ale asi se na to bude muset podívat někdo kvalifikovanější než jsem já.

Ale ještě mě napadá, nemohli by to dělat třeba sjeté destičky, které drhnou o kotouč? Totiž při couvání a plným rejdu do prava, a přibržďvání je slyšet takový jakoby kovový zvuk...ale to by asi zase na stk včera poznal kdyby byly v prčicích brzdy ne?

Odesláno

no k zvedáku přístup nemám...zkusím to znovu na heveru, i když si nemyslím že na něco přijdu...takže to stejně někam budu muset dát...hlavně teď má sněžit a před barákem toho asi moc nenadělám...:aut

Odesláno

Tak vrzání ložiska? ustalo..ale zase se povolila asi nějaká přiruba výfuku, páč ráno po nastarování sem jel jak tuzér....po zahřátí motoru to přestalo....takže někde něco není dotažené...a při mrazu se to smrskne a uvolní....

a dobrá zpráva nakonec...za všasu jsem odhalil myší hnízdo, už si začala do auta stěhovat potravu v podobě tvrdého chleba...asi čeká tuhou zimu :aut

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Dnes nemilá zprava ze servisu, Prasklá pružina, poničené pneu. Mě švihne.

Pro mě nevysvětlitelnou otázkou je, jak to že si auto nelehlo? Mohla být pružina jen naprasklá? :myslim

No každopádně jsem rád, že se na to přišlo za včasu a v servisu a ne na dálnici ve 130 :bojim

  • O 11 měsíců později...
Odesláno

akualne proběhla servisní prohlídka u 180 000...

A kupodivu pro změnu praskla zadní pružiny, takže pružiny jsou nové všechny čtyři :-D

Pak opět nějaká netesnost kolem vyfukovefo potrubí, strasili pricpanym fapem, takže se bude šetřit na nový:-P

Jinak vyměněny olej, utesnena poloosa, a jako při každé návštěvě vyměněny popraskany žárovky..před servisem svítí...asi se auto bojí :-)

Co mě čeká a nemine.

Tyčky stabilizatoru - aktuálně kaput

Kontrola brzdicu...možná spíš nové nebo renovace.

Odesláno

Takže v neděli bylo krásné, vyměněny tyčky a přezuto na letní papuče.

Staré tyčky nešli povolit, takže to byl boj, je dostat dílů, ale nakonec se povedlo:-)

A už to zase zní jako auto a ne jako chrastitko:-)

  • O 9 měsíců později...
Odesláno

Tak mi přestalo držet zrcátko u řidiče na kloubu. Zakoupeny zrcátka obě nová s motorky na sklapeni za solidní cenu, tak jsem tajně doufal, že by byla třeba příprava na sklapeni, ale není.

Takže mě čeká výměna motorku stahování na obou stranách a výměna panelu u řidiče.

A konečně bych se rád dostal k tomu namontovat tempomat:-P

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Tak pořízena nová baterie, opět mi něco vytlouklo total baterku...závadu bude priorita číslo jedna...nebaví mě tahat baterku tam a zpět...

  • O 2 týdny později...
Odesláno (upraveno)

Tak jelikož včera teploty atakovaly skoro 30, tak jsem prezul na letní backurky...

Co sem koukal tak letní dají poslední sezónu a koupí se nové i s diskama...které sluší 307 nejvíce? :-P

Dále pak čeká výměna zadních disků a brzdovych desticek, ty jsou tak nějak zajímavé obrouseny:-P a kotouč má na sobě dva schody....destičky bych ještě zvládl, ale kotouč s loziskem na parkovisti nedám:-(

Pak zbývá vyřešit vodu v lanovodu ruční brzdy....pak to nemá zamrzat...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odesláno

Nejhezčí disky jsou originál,bez ohledu na to jestli 15" , 16" ,17"

Zadní kotouče jsem dělal taky na parkovišti-to dáš v pohodě ,lanovody mám víc jak rok doma ve skříni :D taky se na ně chystám

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Odesláno (upraveno)

Ty máš též s ložiskem?:-P to chce asi stahovak a pak to tam zpět něčím nalisovat ne?:-P

Originál disky zvazuji :-)

Upraveno uživatelem Fruktis
Odesláno (upraveno)

Koupit na bazoši nebo někde jinde,občas se dají koupit hezké . . jj mám s ložiskem,měl jsem připravenej stahovák,ale nakonec to šlo hezky rukama.

edit: Nic lisovat nemusíš,namazal jsem hřídel a normálně tam kotouč nasunul

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odesláno

Asi bych šel do nových, 16 není tak hrozná cena...:-P to ale budu řešit až na příští sezónu...nebo na podzim...

Tak říkáš ze to jde takhle lehce jo?:-P to zní jako výzva:-P

Odesláno

Pokaždé to nejde tak hladce.

Mě to dělal mechanik, kotouč s ložiskem. Nemohl to sundat, ani nahřívání nepomohlo. Nakonec se ulomilo osazení na kotoči musel ložisko rozřezat.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...