greg Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Ahoj kluci. Potřebuju poradit jak je to s emisními plaketami. Chystám se do Frankfurtu na autosalon, a zjištuju, že asi nikam nepojedu. Je tam povolen vjezd pouze se zelenými nálepkami, na technické mi řekli, že pro mou 406 můžou dát jenom žlutou. Myslel jsem, že auto splňující Euro 3 vybavené fapem dostane zelenou. Vyzná se v tom někdo? Díky za rady [upravil dne 12/9/13 16:18 od greg] Citovat
JendaB Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Menší počtení je tady:http://www.dekra-automobil.cz/index.php?file=ek_plaketa2.php Citovat
greg Odesláno 12. září 2013 Autor Odesláno 12. září 2013 tak zrovna tohle mám pročtené ze všech stran. Věc se má tak že vTP nemám uvedenou EURO normu ale nějakou EU směrnici. A ani v PEug. mi nikdo nebyl schopen říct jaké EURO normě to odpovídá Citovat
ozzy56 Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 ta převodní tabulka tady někde je, ale nemůžu ji najít Citovat
JendaB Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Podle mě to bude odpovídat Euro 3, jako jsem to měl já u 406ky coupe s 2.2HDI, takže ti můžou dát pouze tu žlutou. Citovat
Eon Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Byl jsem tam před těmi dvěmi lety a žádnou nálepku jsem neměl. Citovat
Tommy002 Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Vjezdy do německých měst jsou omezeny pouze v centrech...Např. v Berlíně je to celá zóna vnitřního okruhu...Předpokládám, že výstaviště je někde na okraji, takže by to mohlo jít i bez samolepky...Doporučuji pohledat na stránkách Frankfurtu... Beru zpět, výstaviště je uvnitř zóny s omezením...Nevím však jakou barvu samolepky potřebuješ [upravil dne 12.9.2013 17:12 od Tommy002] Citovat
greg Odesláno 12. září 2013 Autor Odesláno 12. září 2013 jojo, to mně taky napadlo, že by mohlo výt výstaviště na okraji. Bohužel není a potřeba je zelená. Citovat
Mysak_Bob Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 ja mel na 406 2.0HDI, 2003 jen zlutou - Euro3 Citovat
Eon Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Není na ten autosalon náhodou vyjímka? Cosi mi teď říkal bratranec, s kterým tam jedu. (I když tu plaketu teda na autě máme). Citovat
punkac Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 Nevím, školy nemám, ale není problém nechat auto na okraji a přiblížit se městskou hromadnou? Nebo dročkou? Citovat
Zazimir Odesláno 13. září 2013 Odesláno 13. září 2013 Ahoj, tabulka je na ÚAMK - http://www.uamk.cz/aba/item/2018-ekologick%C3%A9-plakety-v-n%C4%9Bmecku je s podivem, že osobní diesely mají dle této tabulky nárok na zelenou plaketu od roku výroby 2006, ale můj Pažout je EURO 4 z roku 2005 a zelenou by dostal také. Citovat
brutall Odesláno 13. září 2013 Odesláno 13. září 2013 Nevím, školy nemám, ale není problém nechat auto na okraji a přiblížit se městskou hromadnou? Nebo dročkou?no jo, ale nemáš ani peugeota, s tím se jezdí až do cíle. Citovat
greg Odesláno 13. září 2013 Autor Odesláno 13. září 2013 Dneska jsem dostal vyjádření z Frankfurtu. Paní psala, že parkoviště určené pro návštěvníky se nachází v Rebstock ( mimo zelenou zónu ). Odtud jezdí shuttle busy k výstavišti. Ono je to popsané i v létáku k IAA 2013 to jsem si předtím nevšiml. http://www.iaa.de/en/visitors/service-plaene-flyer/iaa-map-service/visitors-information/ Citovat
brutall Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 Jo, jopřesně jak píše greg. Sjezd z dálnice, velký parkoviště a odtud autobus až před vchod k výstavišti. Přímo u výstaviště nelze zaparkovat. Ani němci , místní, nejezdí přímo k výstavišti. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.