Kukajz Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Čaute chlapi. Neviete náhodou, ktorý debil vymyslel ten 12 hran 14mm na sviečky? Za dolapenie vypisujem odmenu :D:D Spravil som si doma kľúč z 12 hranného orecha na golu a navaril som tam trubku. Celý šťastný si idem meniť sviečky a v prostriedku tej sviečkovej diery je zúženie, že mi tam ten kľúč nevojde. No nenasr*li by ste sa? Kde sa dá taký kľúč originál kúpiť? Nikde toho nieje... Citovat
ozzy56 Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 zkusil bych prodejny ND Peugeot, kde jinde hledat u auta zn. PEUGEOT? Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 origo 978064 800,- je to i s gum drzakem na svicku uvnitř , v kely dlouhej nastrcnej klic 12H 14mm tusim 150,- Citovat
donrom Odesláno 30. srpen 2013 Odesláno 30. srpen 2013 Sme sa dnes s jednym znamym servisakom rozpravali o cislovani valcov na 1,6 vti. Volali sme do origo servisov. V piatich nemali potuchy,v jednom povedal naopak a v Kosiciach zavolal na 2 kolegov a povedal spravne. Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. srpen 2013 Odesláno 30. srpen 2013 tak cislovani valcu je snad na všech motorech stejne ne? Citovat
donrom Odesláno 30. srpen 2013 Odesláno 30. srpen 2013 Nie neni stejne. Prvy valec je pri prevodovke. Minule som tu spominal,nevedeli co je odlucovac oleja. Co to tam zamestnavaju?? Za co pytaju tolke peniaze. Obycajny chlapi co maju male dielne vedia viac,vymenia len vadnu vec,pretoze ju vedia spravne zdiagnostikovat,oznacit a to za polovicne peniaze. Citovat
ozzy56 Odesláno 31. srpen 2013 Odesláno 31. srpen 2013 válce se počítají od setrváku a to u každého motoru:cool: Citovat
ozzy56 Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Mylis sa ozzy56. Tak to urcite nieje. V příspěvku nade mnou píšeš, že první válec se počítá od převodovky, což je to samé, jako když napíšu od setrváku (učil jsem se slovní spojení ,,od setrváku\'\', protože setrvák je součástí motoru, převodovka néé jinak se rád poučím--tak jak to tedy správně je? Citovat
.mycTD Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 donrom zrejme zpochybnoval spis druhou cast vety [edit] IMHO cislovani od rozvodu je castejsi, ale hadat se nebudu, bo statistiku si nevedu [upravil dne 1|9|13 09:54 od .mycTD] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.