Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní světlo


Jokers

Recommended Posts

Zdravím, dnes jsem zjistil, že mi nesvítí zadní pravé světlo (blinkr, světlo, brzda). Vyzkoušel jsem výměnu žárovek, ale nic, takže tím to nejspíš nebude. Pojstky se zdají být také v pořádku... Nevíto co dále zkusit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nevyhnutne. Aj oficiálna oprava je, že sa zemniaci vodič pripojí mimo konektora samostatným káblom. Ak by iba vymenili konektor stalo by sa to zas.

A ako si menil žiarovky keď si ani nerozpojil konektor? Bez toho nejde vybrať svetlo von.

[upravil dne 19.8.2013 09:55 od AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len taky postreh. Ja som takto cistieval kazde 3 mesiace zadny lavy konektor. Az raz som naozaj poriadne vycistil konektor aj v pravom aj v lavom svetle a odvtedy je uz cca 1,5 roka uplny klud aj pri vysokych horucavach.

Trocha liehu a taky ten nechutny zubarsky instrument na kontrolu blomb, pouzity na podrapanie kontaktov. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj , pomůžete ? U mého auta pro změnu svítí všechny světlá krom levého blinkru.

Chvilku bliká pak najednou přestane .Zárovka je dobra, zaparkuju a druhy den zase bliká. Kontakty úplné čisté. Fakt už Nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...