lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Pánové, normálně se mi nezobrazuje při přihlášení takové to malé okno k mému osobnímu účtu, pouze ke kreditce a penzijku... A vůbec se to celé tváří, jako bych účet neměl, co to je? Dělá vám to teď taky? Včera jsem provedl platby zcela normálně.... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 které myslíš? zůstatek? [upravil dne 17/8/13 11:39 od Gabriel 307] Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Tak úplně vlevo malý \"chlívek\" kde se tuším píšou poslední odchozí / příchozí platby, kde jsou tlačítka pro zůstatek, historii transakcí a novou transakci... Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 http://www.tomas-dvorak.cz/images/103t.png Tu kartu co tam má, prostě k účtu.. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 vše šlape jak má-aktuálně jsem přihlášený edit: já taky [upravil dne 17/8/13 10:37 od Gabriel 307] Citovat
ChouLu Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Předpokládané datum splatnosti 25.6.2032 Gabrieli ty jsi koupil vilu v karibiku? Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Asi jo já už do KB volal, čekám až mi zavolá technik a řekne čím to je.... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Předpokládané datum splatnosti 25.6.2032 Gabrieli ty jsi koupil vilu v karibiku? :D:D to jsem tam nechal schválně čekal jsem na reakci někde bydlet musíme Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Smazat cookies a cache jsi zkoušel, jen se ti asi blbě načitají ramce stránky;) Citovat
lukaro Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Ano, to bylo to první, co jsem provedl... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 V jiným prohližeči ti to dělá taky? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Petr: i tou Javou by to mohlo být, přeinstalovat. Mohlo by to být i certifikátem, možná Tak IE mit musiš, a nebo není problem nainstalovat třeba Firefox. Ale jinak už ais vím čím to je, zdržel jsi se s nějakou platbou, třeba za pojistku nebo tak a exekutor ti bloknul učet;) [upravil dne 17/8/13 11:17 od Radek Hurvajz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.