Bohouš Odesláno 15. srpen 2005 Odesláno 15. srpen 2005 Čistě ze zvědavosti se ptám, zda někdo neví co signalizuje žlutá kontrolka, která je vlevo nahoře nad tachoměrem. Abych věděl co se děje až se mě rozsvítí. Hledal jsem všude možně a nikde to není popsané - nebo jsem špatně hledal....:myslim Citovat
Bohouš Odesláno 17. srpen 2005 Autor Odesláno 17. srpen 2005 Fotka by byla, ale neumím ji sem dát. Je ale např. k vidění na - http://www.zdroj.cz/www/205/ Pod historií - GTI flashback Citovat
P607Olda Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Je tam kulový vidět... Jestli je to na žlutém pozadí tmavší blok motoru a v něm znak tranzistoru (vypadá jako velké K), tak je to kontrolka elektroniky motoru (autodiagnostika - prostě něco se děje v elektronice). Citovat
Bohouš Odesláno 17. srpen 2005 Autor Odesláno 17. srpen 2005 Zkusím najít nějakou lepší fotku, ale jak vidno. Moc nás není - těch co víme co to je za kontrolku. :mrk:papa Citovat
P607Olda Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Vypadá to asi takhle: http://rouskovi.com/peugeot-club/JS1.JPG ? Citovat
Bohouš Odesláno 17. srpen 2005 Autor Odesláno 17. srpen 2005 Tahle kontrolka mě teda svítí červeně a je vpravo nahoře nad otáčkoměrem. Ta oranžová co mě zaujala je ve stejné výšce, ale nalevo nad tachoměrem. Citovat
Jirkap Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI Tahle kontrolka mě teda svítí červeně a je vpravo nahoře nad otáčkoměrem. Ta oranžová co mě zaujala je ve stejné výšce, ale nalevo nad tachoměrem. Tak to teda nevím co by mohlo být taky tak někam přijeď a vyfotíme to Citovat
P607Olda Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Tak to nevím, jaký je tam symbol. Zkus to, prosím, nafotit, anebo si stáhnout Návod a tam to bude i s vysvětlením. Citovat
Bohouš Odesláno 17. srpen 2005 Autor Odesláno 17. srpen 2005 V knížce 205 JAK NA TO - to vysvětleno není. Jsem rád, že mě ta kontrolka nesvítí, ale zase když nikdo neví co to je, tak to bude nějaká volovina Citovat
Bohouš Odesláno 17. srpen 2005 Autor Odesláno 17. srpen 2005 Nikde není lepší obrázek. Odpoledne si na tu kontrolku posvítím a snad tam ten symbol rozpoznám a zítra dám echo..... Citovat
Crack Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Bohouši já ti poradím...podle mě to máš rozbitý Citovat
Jepík Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Původně zaslal: Crack Bohouši já ti poradím...podle mě to máš rozbitý No tos mu teda poradil Citovat
Jepík Odesláno 17. srpen 2005 Odesláno 17. srpen 2005 Původně zaslal: P607Olda Vypadá to asi takhle: http://rouskovi.com/peugeot-club/JS1.JPG ? Přesně tohle mi taky svítí a motor po nastartovaní nejde do otáček ale po chvilce se to utrhne a jede to jak šlak Citovat
Bohouš Odesláno 18. srpen 2005 Autor Odesláno 18. srpen 2005 Původně zaslal: Crack Bohouši já ti poradím...podle mě to máš rozbitý Já nemám nic rozbitý. Mě ta kontrolka nesvítí, opakuji N E S V Í T Í. Jen jsem na ní narazil a zajímalo mě co to signalizuje, protože to není nikde vysvětlený. Jo a když nesvítí tak není rozpoznat co tam je za znak, takže to zůstane nerozluštěná záhada. Citovat
Péťa Odesláno 18. srpen 2005 Odesláno 18. srpen 2005 Nemáš to náhodou kontrolku opeotřebování brzdových destiček. Jednou mě zaskočila na P309. Ale už nevím jakou barvou svítila... Citovat
Crack Odesláno 18. srpen 2005 Odesláno 18. srpen 2005 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI Původně zaslal: Crack Bohouši já ti poradím...podle mě to máš rozbitý Já nemám nic rozbitý. Mě ta kontrolka nesvítí, opakuji N E S V Í T Í. Jen jsem na ní narazil a zajímalo mě co to signalizuje, protože to není nikde vysvětlený. Jo a když nesvítí tak není rozpoznat co tam je za znak, takže to zůstane nerozluštěná záhada. Tak to je dobře že to máš v pořádku:) a když nesvítí tak je to bez problému:aut Citovat
Bohouš Odesláno 18. srpen 2005 Autor Odesláno 18. srpen 2005 Původně zaslal: Peta Nemáš to náhodou kontrolku opeotřebování brzdových destiček. Jednou mě zaskočila na P309. Ale už nevím jakou barvou svítila... hmmmm to stojí za zamyšlení :myslim Ale já tu kontrolu k destičkám vyhazuju, takže by to mělo svítit a jelikož mě NESVÍTÍ , tak nevím nevím Citovat
Péťa Odesláno 18. srpen 2005 Odesláno 18. srpen 2005 Tím, že ji vyhazuješ, tak ji vlastě \"zhasneš\" napořád. Funguje to tak, že se kontakt spojí s kostrou auta. A odpojený kontakt se nikdy proti kostře nespojí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.