Grizzlyk Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Páni este by som potreboval radu kde na 407 najdem priechod pre kabel na baterku... niekde som cital ze na lavom prednom blatniku tak to pojdem pozriet ale s dobrou radou by to slo rychlejsie Citovat
koblih69 Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Pokud sundáš plastový podběh rak to uvidíš. Práce je to jednoduchá a fotky jsou zde na fóru. Citovat
Grizzlyk Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Tak hudba uz hra ... este mam otazocku ci musia byt zapoje vsetky styri koliky.. teda ci tonmusim tahat z oboch zadnych repro.. teda tam to bola velka sranda cez ten konektor na stlpiku.. Citovat
koblih69 Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Já to táhnul pěkně od rádia a byla to úplná pohoda Zapojení záleží na tom co máš za zesilovač, jeslti to bude v můstku... Citovat
vlado123 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Ja mam sub zapojeny miesto jedneho zadneho repra (druhy som odpojil). Mozno to bude pre vas prasacina, ale sub mam pichnuty priamo na vystup z radia bez zosilovaca a vyhybky a hra to super nie len duni ale ozaj basuje. Ak to vybombujem tak sa trasu zadne dvere ... Samozrejme sub obsahuje klasicky tesla arn 226 basak s dobrou citlivosotu. Citovat
koblih69 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Bez zesilovače a výhybky? Jako že do toho ARN posíláš i vejšky? No to je teda fakt hodně nešťastný. Nejen že to šíleně zkresluje, ale dlouhodobě se ten reprák ničí. Citovat
vlado123 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Ano vysky tam niesu na mieste s tym suhlasim, no ak by som tam dal vyhybku, ubralo by to z vykonu a ten zosilovac by bol potrebny. O reprak sa nebojim, ak by nahodou dosluzil, mam este jeden rovnaky, oba som kupil dost lacno od ruky. edit: zvuk nieje skresleny, pretoze ostatne pasma idu z dveri a zo zadu pocut len basy, samozrejme ak by som pustil len sub bolo by to riadne skreslene. [Edited on 25/8/13 20:50 by vlado123] Citovat
koblih69 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 1. samozřejmě že je to zkreslené, protože pokud pustiš do hloubkového repro výšky tak zresluje strašně 2. s tou hlasitostí je to přesně obráceně než píšeš. Pokud bys výhybkou oříznul to co tam patří tak bude repro hrát hlasitěji. ... to jen tak abychom to uvedli na pravou míru Citovat
F.I.K Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Že se tak vmísím, ale od kdy má 226 dobrou citlivost? :-) Citovat
3Run Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Já se teda taky vecpu nechci dělat nové téma.. Koupil jsem si woofer za 1000,- ( http://img.sbazar.cz/big/201306/2812/65/51cd806365d3dcf6532a0100.jpg ) Má v sobě aktivní zesilovač a má cca 700W - postačí hraje dobře.. Mám od baterky natažený + a - levou stranou a Rádio Pioneer s výstupem na SUB vše ok.. pravou strnou natažený signály. Ale když jedu je slyšet ze subáče to nevyrovnaný napětí, duní ztlumí se, duní (a přitom nic nehraje). Když zatáčím jsou slyšet ty změny proudu.. Nemůžete mi poradit jak to vyřešit ? (\"kompenzace\" ?) Citovat
koblih69 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Za \"Xplopd\" z odkazu jsi dal 1000,- korun? ... Upřímně nemá smysl se tím vůbec zabývat, provlém bude nejspíš v naprosto nevyhovující konstrukci toho zesilovače. Který má mimochodem cca něco přes 50W (možná) Citovat
3Run Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 No nemůžu souhlasit.. Woofer jsme měli zapojený v novém seat leon od profi tunning firmy v německu a byl v pohodě a hrálo to ok.. ono na to že to vážně nevypadá to hraje fakt výborně ale nepřesvědčíš se dokud neuslyšíš. Kámoš si kupoval ale 5000W woofer tak mi ho prodal. Tak jsem to vzal já do svého P307 a zapojil a od té doby to dělá, takže tam někde bude problém mezi tím.. Citovat
koblih69 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 No vzhled a podobnost názvu by sice napovídala příbuznost s firmou Sony, ale ty když SW obrátíš najdeš jiného výrobce: \"Zhong Neng\" - což je \"renomovaná\" čínská společnost vyrávějící skůtry Několik těchto výtvorů jsem už měl možnost posuzovat a těžko to vůbec popsat... co se týče zesilovače tak těch 50W jsem jen tak střelil - podle použitých obvodů to může být i 60W, ale to je asi max... Ještě připomínku k těm 5000W - proud při 12V je v takovém případě 416 A což bude průřez kabelu kolem 240 takže možná bude dobré dát na jednu stranu silnější pružiny aby se auto moc nenaklánělo ... to už jen tak vtipkuju o nesmyslech jako je 5000W Woofer ...ten zesilovač je extrémně špatně navržený, nemá prakticky žádnou odolnost vůči rušení. Na to aby se ti dalo něco poradit bys musel přesně popsat jak je to zapojené připadně to namalovat. Pokud je to například vyvedené z repro a zavedené na \"Hi Input\" tak to asi nebude vůbec šance odrušit. Sedni k papíru, namaluj to auvidíme co se dá dělat. Citovat
3Run Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Nějakej malej nákres Ještě jsem zapoměl nakreslit mezi baterkou a wooferem je pojistka 30A [upravil dne 16/9/13 15:00 od 3Run] Citovat
3Run Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Btw k tomu 5000W - dobře má tam 2000W čistě subáč + 4x 600W repro ve dveřích viz http://www.elektronik-star.de/Car-Hifi-Set-Vegas-4-1-10-000W-Lautsprecher-Bass-Endstufe_i3228.htm Citovat
koblih69 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Jojo AUNA, to je kvalitka :D:D neříkej mi, že by za to někdo dal 320 Eček Mimochodem u kabelu je napsáno 60A - to by bylo 720W a to si myslím, že véééélký optimismus. Podle mě to nemá reálně ani 200W... No nic zpátky z pohádkového světa. Ty máš ve 307 neorigo rádio? že má na výstupu cinch Zapoj kondenzátor 10-20nF do signálové cesty. Citovat
3Run Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 Jop psal jsem že mám Pioneer DEH2300UB.. myslíš Kondík na LCinch a PCinch ? Jo koupil si to má tam samozřejmě větší pojistky které mu měnili v Tunning Teamu, kabely taky větší (v podstatě co bylo origo k Auně mam já natažené na ten můj) Ať to má kolik má myslím si že už je spokojenej a 200W to nemá když to dáš úplně na max a opálíš to, je cítit že tě to štípe až v obličeji.. -> celkem už hnus [upravil dne 17/9/13 08:32 od 3Run] Citovat
koblih69 Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 No pro 1. pokus přeruš stínění těch signálových kabelů a spoj ho přes ten kondenzátor. Pokud to nepomůže tak ho vřaď i do signálové cesty. Přepokládám, že obal rádia uzeměný máš a máš ho spojený přímo se zemí toho zesilovače. Citovat
3Run Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 Ne nemam.. Prostě otec koupil rádio cvakl tam redukci a flákl to do kastle.. Já sem koupil nové repro do dveří MTX a ten subáč.. Repra jsem přecvakal jen a vylepil Tecsoundem dveře.. Subáč jsem natáhl přímo plus a mínus od baterky a zbytek sem natáhl z rádia a tím to haslo.. hraje.. jen teď potřebuju to rušení Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.