Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Něco pro dlouhé večery - sbírka modelů automobilů


Guest Jindra55

Recommended Posts

Kluci už delší dobu sháním model Peugeotu 406 combi. Nevíte kde sehnat ? Vím že se někde dřív prodával ale už nevím kde a nemám ani info o měřítku atd... Takže kdyby ste nekdo věděl dejte vědět díky :-) Jinak by se hodila i stránka kde se dá koupit nějaký model od Peugeotu já mám zatím na poličce asi cca 15kusů Peugeotu vesměs značka welly měřítko 1:24 atd ... A další bych uvítal tak díky za odkazy (já už projel celej internet a bohužel nikde nic nového)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo auta od Nikka jsou super jen já jsem tu 307 koupil od kámoše v ubohem stavu ... Chybí obě zrcatka a má díru v kapotě... A navíc mi obě (206 i 307) přestali jezdit ... Zkusil jsem rozebrat a na nic jsem nepřišel .... Nevíte o někom kdo by dokázal auta od značky Nikko uvést do provozu schopného stavu ? A měl by i náhradní díly v podobě zrcatek ? Ještě jedna výhoda aut od Nika je ta že se můžou měnit klasiky pneu za slicky a můžou se měnit i kola a zadní náprava rychlejší/pomalejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Měl jsem 3 modely starší sportovní 405 a 205 a obyč 206, ale darovaly se dětem. Nyní mám jen ve vitrínce 307 WRC jako dárek z clubu  a 403 tenkrát jako odměna na benzince za palivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V 23. 1. 2015 at 20:04, HonzaZ napsal:

Tady je moje Peugeot sbírka

post-22393-0-34671100-1422039807_thumb.j

post-22393-0-10865300-1422039842_thumb.j

Dobrý den, dnes hledám něco o klepání motoru 407 1,8 l a narazil jsem na Vaše fota modelů Peugeotů. No a máte tam tu 407 od Rastaru na rádio. Viděl jsem to na internetu, ale nikde se mi nepodařilo zjistit jak to v česku opatřit. Odkud jste to sehnal? Děkuji za odpověď. Henribox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...