Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktivace AUX vstupu na RD4


Yarda_cz

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Zdravím [emoji111]️, dnes mi přišla krabička Yatour s kabelem k rádiu RD4. Nejspíše bych potřeboval přehodit piny na tom kabelu [emoji56] mate prosím někdo schéma jak to prohodit ? Abych něco nepokazil [emoji85] . Schéma radia mám , teď jenom potřebuji zjistit kam jaký drát na kabelu přehodit . Díky 198b72afab71c5f658456b730f1605d8.jpg33274469912f2fff33348a8ab3aa02dd.jpg463f75ca8b4d8a2b5700bb481fe124b2.jpg4109d1bf0ad6812dd5b396155305a022.jpg


     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na diagnostice už sem aktivoval [emoji56]

Na tom konektoru byl/je nějaký černý plast ( vytvarovany , na foto není )

Ahá , pozici D mám obsazenou [emoji3] tak sem myslel ze to přijde do C [emoji85]zkusím vyhodil obsazené D a dat to tam [emoji56] dík 107980c75923451398ecc0f8c1a60d44.jpg

 

 

     

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk už to přehrává [emoji108] dal sem to na pozici D a je to . Jenom se chci zeptat , nezobrazují se mi názvy písniček ( pouze Track1 atd. a ani nelze listovat mezi nimi ( na jednom CD si vybrat konkrétní song, ) když na normálním CD které je v mechanice zmacknu LIST , tak vyskočí seznam písniček na CD , tady u té krabičky nevyskoci nic .. je to ÓK ? [emoji85] díky

 

Edit:

Jo tak názvy to neumí , podle toho co jsem se dočetl [emoji58]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

zdravim lidicky, není to primo Peugeot ale Citroen, coz je to samy. Uz par dni lezim v ruznych forech atd. Mam C5 x7 2009, mam tam RD4/mp3 s BT a v kastliku je krabička s dvouma cinchema jako AUX vstup. Ten funguje pokud pripojim pomoci jacku. Me by se libila moznost prehravani hudby přes BT a streamovani. Mam moznost koupit radio co je v příloze. Je to RD45, které by tohle všechno mělo umet, ale není zrovna zadarmo. Nezna někdo jinou variantu pripojeni, propojeni, aby se dalo streamovat přes BT. diky

522.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to zapojis primo do radio a zapojis plus a minus? To ze ja se svym iphonem na origo BT modul nepripojim, haze to nejakou chybu to nevadi? Ale jde streamovat pres radio potazmo pres ovladani na volantu? Jaky telefon pouzivas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BT mám vyřešeno jackem z radia, a v tunelu pod popelníkem přidánu jednu skrytou 12V zásuvku, kde je adaptér s 2x USB. V jednom kamera, v druhém tento https://www.aliexpress.com/item/Mini-Portable-USB-3-5mm-AUX-Wireless-Bluetooth-2-1-EDR-Car-Kit-Music-Audio-Receiver/32632554171.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.E75lkW dongle, do kterého vede jack AUX z radia. V mobilu mám poté pravidlo, že pokud se k mobilu připojí BT dongle, zapne se přehrávání hudby + se spustí Waze :) Funguje spolehlivě, zvuk parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...