Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak v tom případě jsem tě tam dnes viděl (já černé kupé), jel jsem tam dvakrát v 8:30 a v 9:30 přes křižovatku Kbelská-Poděbradská. A musím říct, že ti to šlo ;) , ale kolegyni jsem neviděl :P .

[upravil dne 11/7/13 15:53 od Petrikj]

Odesláno

No, nakonec jsem byl s kolegou...takže je otázka, kdo z nás to byl :-D Jestli ten, co tam stál, měl zarostlou hubu, tak jsem to byl já :-D

Takže tím pádem \"Potkal jsem klubáka\" :-D

[Edited on 11/7/13 17:30 by Krt€K]

Odesláno

Krtku, to jsem mel vedet driv, ja tam jel ve firemni octavii a byl jsem ten troubici, protoze ti volove te vubec neposlouchali, kdybych to vedel, tak jsem to parknul do prostred krizovatky (on by to asi nikdo nepoznal) a sel bych na kus reci :D

Odesláno

Petrikj: No, já zas nemám plnovous, ale hladce oholen jsem nebyl :-D

Scratch: Takže to máme neoprávněné užití zvukového výstražného zařízení ;-) :-D

Odesláno

Marcel505: No samozřejmě :-) Myslím, že si včera na nás nikdo nemohl stěžovat :-)

Scratch: Hele, asi by to dopravní situaci nepomohlo, kdo by odklízel auta :-D Nicméně stále navrhujeme, že by spolu s regulovčíky byla někde bokem jedna hlídka, která by trestala ignoraci regulovčíka... bohužel, nejde to, nejsou prostředky, bla bla bla...

Odesláno

no klasika, ale na slovensku to je jina.... tam jsou kolegove snad na kazdem sloupu. trosku to tam prehanej ale v obci nikdo neporusi predpis....

Odesláno
... jedna hlídka, která by trestala ignoraci regulovčíka...

To jako, kdyby byl regulovčík ignorant, tak by ho ta hlídka trestala? Třeba za trest naprogramovat další funkcionalitu ETŘ :D :D :D :D

Odesláno

Já teda souhlasím se Scratchem, v tom, že sou tam kucí fakt víc na očích, ale že by tam byl nějakej výraznější rozdíl v tom, jak rychle se pak jezdí v obci sem teda fakt nezaznamenal. Běžně si po slovensku jezdím svých cca 56 km/h a nikdy sem pokutu nedostal. Teda jednou jo, ale to sem v KE odbočil na zákazu odbočení, kde byl odbočovací pruh i semafor pro odbočení, ale taky za keřem schovaná značka zákaz odbočení mimo MHD:D Jak sem na ně valil oči, když se mě ptali, jestli vím co sem udělal asi popisovat nemusím:o

Odesláno

dukaz jsem ja...... kdyz mi nenameri rychlost tak po me chteli priznat ue jsem pri predjizdeni porusil o 2m plnou caru...... nasledne jsem vyjjizdel z parkoviste bez svetel a lup mi flastr a vrcholem vseho bylo zadtaveni za 56 v obci..... s to vse jsem stihnul na slovensku za jediny den a to radsi nemluvim o stacionarnich a mobilnich radarech jen s fotkou......

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...