koblih69 Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 No ono když v jiném vlákně napíšeš, že ti to skáče co nouzáku po natankování špatného paliva tak to asi nebude jen o těch 2 hláškách, že Vyměň olej, udělej výplach. Pak chvilku pojezdi jak se to bude chovat. Pak napiš. Nic tam hlavně nelej. Najezdi alepoń třeba 500 km a pak si tam klidně nalej co chceš, ale pokud to uděláš rovnou tak nebudeš vědět nic. Olej použij Total - žádné experimenty. [upravil dne 11/7/13 13:49 od koblih69] Citovat
oddie Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Náhodou ty různé dekarbonizace a čištění motorů jsou super. V minulosti jsem díky nim prodal několik motorů z bouraček Citovat
koblih69 Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 S výplachy a pod. já ani moc problém nemám, ale ztvrdlá gugera ventilů po 10 tis. s nalitým Slickem a raketově narůstající hlučnost s Ekolube a pod... mě utvrzuje, že do oleje nic nepatří. Ale uznávám, že skoro vždycky se napřed dostavil pozitivní efekt... No kdo chce kam pomozme mu tam... není to ani týden co jsem tady žasnul nad postupem výplachu chladiče stylem - do vody proplachovač chladiče a po propláchnutí utěsňovač chladiče ... všechno i přesto, že to chladilo OK [upravil dne 11/7/13 14:06 od koblih69] Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 No ono když v jiném vlákně napíšeš, že ti to skáče co nouzáku po natankování špatného paliva tak to asi nebude jen o těch 2 hláškách, že Vyměň olej, udělej výplach. Pak chvilku pojezdi jak se to bude chovat. Pak napiš. Nic tam hlavně nelej. Najezdi alepoń třeba 500 km a pak si tam klidně nalej co chceš, ale pokud to uděláš rovnou tak nebudeš vědět nic. Olej použij Total - žádné experimenty. [upravil dne 11/7/13 13:49 od koblih69] To je na koho? Protože já nikde nic takového nepsal... nic o nouzáku a ani tankování... Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Straki mi řekl, že TEC prospěje a proč se toho bát... Přímé vstřikování, bordelu tam je dost a TEC jen pomůže. Dost jsem si o tom početl na webu a naliju to tam... Citovat
koblih69 Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Ok, máš jasno takže nemám co tu dál řešit Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Tak já nechápu co s tím nouzákem, protože takový problém nemám a ani jsem ho nezmínil.. Citovat
pipistrel Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Straki mi řekl, že TEC prospěje a proč se toho bát... Přímé vstřikování, bordelu tam je dost a TEC jen pomůže. Dost jsem si o tom početl na webu a naliju to tam... ale vti nema priamy vstrek Citovat
oddie Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Bordelu dost u auta, co má mít najeto 50tis km? Taky dobrý... Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Mě to bylo divné, že je přímé.....když jsem kdysi četl, že nepřímé. To mi nakukal ten z bazaru Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Bordelu dost u auta, co má mít najeto 50tis km? Taky dobrý... Trochu nechápu..... Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 priamy ma iba thp Mám rozumět i tomu, že jsi taky proti TEC? Citovat
pipistrel Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 len pisem ze vti ma nepriamy vstrek a thp priamy. ci tec ci netec je na tebe. Citovat
koblih69 Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Tak já nechápu co s tím nouzákem, protože takový problém nemám a ani jsem ho nezmínil.. Bylo to nedávno, hledat to nebudu, ale je možné že jsi to psal ex-post o nějakém dřívějším \"mazlíkovi\" Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Jasně, mě jen přišlo, že i tobě se TEC nelíbí.... A když Pe.Tr napsal toto.... \"používáme to v práci už dlouho a jak píše Milhaus je to doporučeno peugeotem ale lejem to i do jinych znacek a hlavně u tech pal systemu je to nejvice znat u 1,6 hdi ktere jsou echt citlive na palivo , jinak co vymena oleje to proplach tecem 2000 mimochodem v Autokelly je na tyto produkty TEC 2000 nastavena pro cleny echt cena\" tak to takový šunt nebude a nějak motoru neuškodí, naopak Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Tak já nechápu co s tím nouzákem, protože takový problém nemám a ani jsem ho nezmínil.. Bylo to nedávno, hledat to nebudu, ale je možné že jsi to psal ex-post o nějakém dřívějším \"mazlíkovi\" Já to nikdy nenapsal o žádném autě... Jen u 307ky, kdy při horší kvalitě benzínu mi auto psalo Antupolution falut a Catalyst convert fault.... Citovat
Ajap Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Jak píše Koblih, proplach proč ne, ale hlavně nelij žádné zázračné vodičky do oleje, kdo to radí je nepodstatné. V nejlepším a ideálním případě to nebude mít žádný efekt. Před pár lety jsem to řešil s kolegou tribologem, který léta pracoval v TOTALu. Chemické složení oleje a hlavně aditiv je tak neuvěřitelná alchymie (aby olej mazal, čistil, konzervoval atd. při velkém rozpětí tlaků, teplot a mechanického namáhání a vydržel to a fungval), že nalití nějaké flaštičky o neznámém obsahu má podobný efekt, jako se do oleje vymočit - když to nepřeženeš a měl jsi dost tekutin, tak se voda časem vypaří a zbytek to chemické složení oleje snad příliš neovlivní Tyhle firmy vyrábějící univerzální lahvičky vůbec neberou v potaz chemii toho, do čeho to leješ a ještě s tím obratem a tím pádem ziskem nemají šanci vyvinout něco převratného - je to jak nakydat si v restauraci na steak ze svíčkové kečup a hořčici a čekat, že to vylepší chuť. Citovat
koblih69 Odesláno 11. červenec 2013 Odesláno 11. červenec 2013 Jasně, mě jen přišlo, že i tobě se TEC nelíbí.... A když Pe.Tr napsal toto.... \"používáme to v práci už dlouho a jak píše Milhaus je to doporučeno peugeotem ale lejem to i do jinych znacek a hlavně u tech pal systemu je to nejvice znat u 1,6 hdi ktere jsou echt citlive na palivo , jinak co vymena oleje to proplach tecem 2000 mimochodem v Autokelly je na tyto produkty TEC 2000 nastavena pro cleny echt cena\" tak to takový šunt nebude a nějak motoru neuškodí, naopak Pleteš kule s baňama: *TEC na výplach motoru je velmi slušný *TEC na vyčištění diesel vstřikovačů je super *TEC na vyčištění benzínové soustavy je fajn ... ale lejt cokoliv do převodového nebo motorového oleje je ještě tak pochopitelné u prastarého auta, kde si myslíš, že něco zachráníš, ale ne do takového co má najeto pár desítek tisíc km (možná)... Co se týká \"Antipolution Fault\" tak auto zároveň padne do nouzáku, ale to už jsou jen detaily, že... Citovat
lukaro Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Takže do starého oleje dám TEC na proplach, nechám běžet motor a pak olej vyliju a naliju nový, bez dalšího TEC, takto, jo? koblih69: já chápal, že nouzák je, když auto zastaví a nejede, mě vždy jelo.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.