Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Člóóóóóóvěče Vvitty!

To ses už vyspal, tak nás teď zahrnuješ fotkama, že jo?:D:aut

hruza, co? :)

cekam na prasky a nudim se... ;)

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Kurt

Člóóóóóóvěče Vvitty!

To ses už vyspal, tak nás teď zahrnuješ fotkama, že jo?:D:aut

hruza, co? :)

cekam na prasky a nudim se... ;)

Jo tak! Ale né, je to dobrý - já nemám takovou odvahu se tu vytasit se svým pracovním prostředím;):bojim

Odesláno
Původně zaslal: John

Teda Vvitty a mě řikají že hodně kafuju..... :o:o:o

tak to aby si s tim pomalu zacal neco delat.... :D

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: John

Teda Vvitty a mě řikají že hodně kafuju..... :o:o:o

tak to aby si s tim pomalu zacal neco delat.... :D

Jasně - třeba by jim mohl ukázat ty pixly, ze kterých si děláš kafe ty!:D

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Jé, já mám taky no?asa Aj-bí-em. To je T20ka nebo novějcší?

firemni T40... puvodne jsem mel T41, nez mi ji na veletrhu ukradli :grr

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: John

Teda Vvitty a mě řikají že hodně kafuju..... :o:o:o

tak to aby si s tim pomalu zacal neco delat.... :D

Jasně - třeba by jim mohl ukázat ty pixly, ze kterých si děláš kafe ty!:D

to jsou jen 3kg plechovky.... :aut

pro srovnani, ten elektron v pozadi je 17\".... :roker

Odesláno

tak se přidám taky.... Moje dopolední káva poživatelná v časovém harmonogramu od 7:00 do 11:00

kafe.jpg

Objem: 0,5 litrů

Dodaný výkon: cca 900 kJ

Palivová směs: instant v tajném poměru s cukrem a mlíkem

Pro doplnění: odpolední káva je stejná :mrk

Odesláno

jojo, tenhle uz se mnou neco prozil.... a docela me stve, ze uz ho nemuzu nikde sehnat, chtel jsem si koupit jeste jeden a nikde ho nemaj :bojim

Odesláno

Teda Vvitty ty normálně mateš tělem. K tobě bych si představoval uklizenej pokojíček a ty se vytasíš s takovym saigon doupětem

:D:D:D:super:super

Jinak tu Ježkovu kávičku bych si dal i já zapřísáhlej nepíč kafe. :papa

Odesláno

bud bych to tipnul na mlíko nebo u nás z kávovýho automatu vypadává něco podobnýho bílýho a říkaj tomu Nescafe frappé s vanilkou, ale to se teda pít nedá (to mlíko ještě jo)...

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

;) bingo Ondro...dneska žiju zdravě :))) až na těch 9 buchet :(:mad:

Ehm, a že jsem tak smělej: co je na tom bílým v hrnku tak zdravýho?:o

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...