Hobit Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 Ahoj... Jen pro zajímavost. Moc jich taky není mám 406tku 2.0 turbo 108 kw, sedan, r.v. 1996. Jakou by tak mohla mít hodnotu? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 Tak 5000,- když to pišeš takhle. Stav, vybava, podrobnosti?? Citovat
Medvěd Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 2,0 turbobéňo? Není to ten motor, co o něm kdysi na Šebretově jeden klubák prohodil, že žere i trávu u silnice? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 Jo to je von :D Trávu a malý děti:D Citovat
Hobit Odesláno 20. červen 2013 Autor Odesláno 20. červen 2013 Jste nějaký vtipný... tak jo podrobnosti... okénka v el. , automatická klima, radio, el. zrdcátka, loketní opěrka. No a cca před měsícem repasované turbo. A je to jak tady někdo říkal turbobéno a že to žere trávu kolem silnice... někdo koupí auto aby prostě jel.... [upravil dne 20/6/13 20:08 od Hobit] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červen 2013 Odesláno 20. červen 2013 20 až 30 tis, a to myslim je max. Potom už leda že se najde někdo kdo ocení stav a tu repasi turba a dá více. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.