Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406Hdi zadni repro


Numan

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Jetli chceš tak Ti pošlu foto mojeho plata ve 406. Mám tam napáchaný 3 pásmový kompa a hraje to až, až. Jinak se tam vejdou ovály a 165 mm. Ale na 165 se vyprdni, ovály jsou jasná volba, větší membrána, víc basů. Jediný problém je u oválů s velikostí magnetu, protože ta díra je snad jenom 61 mm a já tam dával 67 mm, takže celý plato ven a předělat.

Jinak asi redukce žádná nebude, protože je to určitě přišroubovaný jenom do toho tapecu, přes ty kovový sponky.

Jo jsem k dispozici, dělal jsem celou muziku a byla to celkem fuška a le povedlo se, ještě mě čeká subík :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě dle mého názoru:

dopředu kompo + dozadu kompo pokud možno ty samé hraje to odevšad stejně a i zadní výškáče se dají nasměrovat, pokud dáš dozadu koax. nebo ovály přídeš o zadní výšky nebot jdou jen do stropu nebo se trochu odráží o sklo samozdřejmě k tomu SW. SW ovály nenahradí, pokud nebude SW pak ano, dozadu ovály kvůly basům.

K tomu že ty ovály budou vypadat na platě líp: mě se víc líbí kompo ale to je nepodstatné, jde hlavně o zvuk a kvalitnější bude z kompo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty ompa mám ve předu i vzadum (vzadu mám basák 6*9) a řekl bych že hodně dobrý (apoň mně se ten zvuk líbí a to je důležitý), ale Numan nepsal co tam pořádně chce dát, jestli kompa, nebo koax.

Ale jinak mně ještě čeká sub. (ještě že už je to připravený a nebudu muset rozdělat zase vnitřek):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vzadu 3-pásma, basy, středy, výšky a ve předu 2 pásma. Jo slyšim basy více ze zadu, ale to mi nějak nevadí. Ještě bych potřeboval vytlumit přední dveře a udělat nějaký lepší podložky pod repro a budou lepši basy i ve předu.:D

Teď mně vlastně napadlo nový téma na příspěvek, doorboardy nebo podložky do 406 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

já už jsem pacient a beru podložky MDF jako základ :D

moje foto

[upravil dne 26/8/05 mk405]

Todle mě čeká po platu. Sem zvědavej jak to tam narvu, přemýšlel sem možná předělat celej ten plast (repro + odkládací prostor).

Nemáš k tomudle někde popsanej postup? Čím vyřezávás, jak udělat co nejpřesnější kruh a tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vpodstatě je to jednoduché, vyříznout orig. plast, udělat kroužky, mýslím že nemusí bít až tak přesné, řezal jsem je ručně ocaskou, ale pokud máž moznost soustruhu můžej je mít hodně přesné, pak jsem je zabrosil a přišrouboval. rozdíl byl slušnej:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...