AKCZ Odesláno 9. srpen 2005 Odesláno 9. srpen 2005 Vvitty .. Pokud nedorazim na zraz tak mi taky jednu bilou privezes? Citovat
Jirkap Odesláno 9. srpen 2005 Odesláno 9. srpen 2005 Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: Jirkap a já pořád nemám ani jednu budou snad uz na pristim srazu Tak to mám opět smůlu, protože jsem zrovna na dovolené…. tak jestli tam pojedu, tak ti je muzu privezt do prahy... Pokud by to šlo tak bych se tomu vůbec nezbránil Citovat
Vvitty Odesláno 9. srpen 2005 Autor Odesláno 9. srpen 2005 Původně zaslal: AKCZ Vvitty .. Pokud nedorazim na zraz tak mi taky jednu bilou privezes? mnoooo, to si budu muset jeste mooooc rozmyslet Citovat
AKCZ Odesláno 9. srpen 2005 Odesláno 9. srpen 2005 Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: AKCZ Vvitty .. Pokud nedorazim na zraz tak mi taky jednu bilou privezes? mnoooo, to si budu muset jeste mooooc rozmyslet Venuju cepicku zdarma za samolepku .. a to se vyplati! Citovat
Vvitty Odesláno 9. srpen 2005 Autor Odesláno 9. srpen 2005 Původně zaslal: AKCZ Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: AKCZ Vvitty .. Pokud nedorazim na zraz tak mi taky jednu bilou privezes? mnoooo, to si budu muset jeste mooooc rozmyslet Venuju cepicku zdarma za samolepku .. a to se vyplati! Citovat
Guest Ludweek Odesláno 11. srpen 2005 Odesláno 11. srpen 2005 hmmm...zajimavy vyvoj...myslim ze po tomhle excesu uz nemam chut nejaky logo na auto davat...dochazi mi proc asi masinka rezignoval...\"komunikacni sum\" Citovat
vector Odesláno 12. srpen 2005 Odesláno 12. srpen 2005 Hádej kam sem si nalepil tu svojí ?? no ten stěrač je tam samo z fabriky myslím od 99-02 .. ta lišta stojí v peugeotu asi 800 tak si jí hlídej, nějaké buzna půjde kolem a dopadneš jako já Citovat
Vvitty Odesláno 12. srpen 2005 Autor Odesláno 12. srpen 2005 Původně zaslal: vector Hádej kam sem si nalepil tu svojí ?? no ten stěrač je tam samo z fabriky myslím od 99-02 .. ta lišta stojí v peugeotu asi 800 tak si jí hlídej, nějaké buzna půjde kolem a dopadneš jako já to bych musel spat v aute... viz blatnik.... ale uz je v reseni garaz, tak se snad casem dohodneme Citovat
AKCZ Odesláno 12. srpen 2005 Odesláno 12. srpen 2005 Co to? Kde si ji mel? Původně zaslal: vector Hádej kam sem si nalepil tu svojí ?? no ten stěrač je tam samo z fabriky myslím od 99-02 .. ta lišta stojí v peugeotu asi 800 tak si jí hlídej, nějaké buzna půjde kolem a dopadneš jako já Citovat
vector Odesláno 12. srpen 2005 Odesláno 12. srpen 2005 Původně zaslal: AKCZ Co to? Kde si ji mel? Původně zaslal: vector Hádej kam sem si nalepil tu svojí ?? no ten stěrač je tam samo z fabriky myslím od 99-02 .. ta lišta stojí v peugeotu asi 800 tak si jí hlídej, nějaké buzna půjde kolem a dopadneš jako já Čorli mi zadní stěrač, než sem se vrátil z nákupu !!! Garáž nepomůže, jenom brokovnice. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.