Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s radiom


JaRoY

Recommended Posts

Jedna sa o C8 2003 VAN. Kupil som USB modul. na starsie verzie s VAN. Ked som chcel pripojit tak som zitil ze sa neda, lebo konektor nepasuje. Konektor v radiu je novsi. Asi bolo menene radio. Ale soft v radiu je v.5. Takze je to asi VAN. Tak som si vymenil USB modul pre novsiu verziu a ten mi uz pasoval konektor a pripojil som a odvtedy nejde radio. Nenastartuje. CD sa ani neda vybrat. Na displayi pise ready. Poistky dobre vsetky. posielam fotku. Na fotke je konektor z USB modulu modrej farby. Ale do radia ide ten cierny. Novsia verzia. Poradte niekto co teraz s tym radiom? Ked drzim DARK tak sa len restartne. Nic viac.

post-48516-14109631535084_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bude komplikovane, kedze som objednal na stary typ, a ked som zistil konektor tak mi vymenili v eshope, ale dva tyzdne som cakal. a Uz ich nejdem prekrucat ze chcem naspat ten stary. No ale to problem nieje. Ale problem je ze to radio uz nejde ani bez modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

redukci jsem našel třeba TADY, u nás zatim ne.

Marko: ty hranaté tlačítka jsou až na RT4.

Pro monochrom displej je označení RT3-N1 a ano, nemá optický výstup.

Jinak je vše stejné s N3

Na tom foru píše jeden, že nejdřív odpálil RT3 a BSi. A napodruhý to rozchodil. Pájel tam přímo kablíky na nový konektor.:nevim

[upravil dne 13/6/13 11:50 od jarmyl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...