GooFy Odesláno 22. květen 2013 Odesláno 22. květen 2013 mohly by jste mi prosím poradit na kterou hadičku to zapojit u 406 hdi 66kw ? díky Citovat
GooFy Odesláno 23. květen 2013 Autor Odesláno 23. květen 2013 mám tam dva ventily, jeden je na egr a druhej bude ten obtok ? vede z něj hadička ale ještě sem neměl čas kouknout kam až vede, jestli je k turbu nebo někam jinam. A ještě se chci zeptat když to napojím mezi ten ventil a turbo bude to fungovat nebo se musí ten ventil nějak vyřadit ? Citovat
straki007 Odesláno 24. květen 2013 Odesláno 24. květen 2013 Ale ty nemas turbo s regulaci tak nemas kam pripojovat hadicky:D Mas ta,m EGR a mozna tak klapku na uzavirani privodu vzduchu(pro vypinani motoru) Citovat
GooFy Odesláno 24. květen 2013 Autor Odesláno 24. květen 2013 a sakra, takže já tam ten regulátor nedám Citovat
JanMartak Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Podívej se sem, je to na 306 HDI RHY ... 1) http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1586869&aid=122578 2) http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1588143&aid=122695 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.