oni Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 potrebuju vedet, jestli pruziny i tlumice jdou ze sedana do breaka. proste kdyz vemu veci ze sedana a prehodim je do breaka, jestli je vsechno stejny. Citovat
Charlie 1 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 ne break je vzadu těžší a má větší tonáž bude to na pružinách ze sedana sedět vzadu,vepředu jsou stejný pro stejný motorizace... nemužeš dát z benzína na HDI;) Citovat
ozzy56 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 to myslíš vážně? 6454 příspěvků a takový dotaz? Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 no ptal jsem se uz hafo lidi, precetl clanky tady na foru a nikde neni nebo nikdo to nevi presne, asi jsem se ptal mozna spatnych e popravde tady neco hledat je taky umeni, takze sorry.. a potrebuju to vedet na beton. Citovat
ozzy56 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 pružiny jsou jiné nejenom sedan/kombi, ale každý motor má pomalu jinou pružinu Citovat
koblih69 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Nejlépe porovnat podle VIN... Ale přehazovat staré tlumiče? No nevím Citovat
Ferry Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 jj stary tlumice nemaj vubec cenu (pokud to teda neni napr. z bouranyho auta, na kterym byly meneny pred pul rokem), nevim, za kolik je muzes mit, ale fungl novy plynovy kayaby sezenes tady na klubu komplet za 5000 Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 abych to upresnil, mam nabidku na snizenej pevnej podvozek od weitecu tady od mistniho clena, ale je ze sedana. kdyz se kouknu na stranky weitecu,tak typ vozidla maj vsude stejnej a zatizeni napravy taky. objednaci kod je ruznej,ale bylo mi receno, ze to je neni smerodatny. u octavii maj kody taky jiny a podvozky jsou stejny na vsechny verze. Citovat
koblih69 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Myslím, že v tom případě to fakt není směroplatný, kolik má najeto? Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 necely dva roky a jenom v lete, v zime auto stoji, je to od clena NOS Citovat
Tomajda_406 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Hele,ale ten má benzínovou 1.8 ta je lehčí. Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 o co? prave se proto ptam co a jak. Treba tech octuli je to fakt jedno, jestli to je benzin, nafta, sedan, kombi. Vim ze ma 1.8mu. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Tak to přesně nevím,ale 100 Kg určitě Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 Co sto kilo? rozdil? To urcite ne hele. zase takovej rozdil nebude. Je skoro nulovej brak versus kombi. nafta vs benzin nevim Citovat
koblih69 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Podle toho co píšeš to stejně koupíš Jen si schovej ten půjvodní budeš ho potřebovat Citovat
Ferry Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 sedan s motorem RHZ 1950kg, kombi RHZ 2075kg sedan s motorem RFN (2.0 16V benzin) 1890kg, kombi 2050kg [upravil dne 23/4/13 22:56 od Ferry] Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 Ferry ale to sem davas pripustnou hmotnost, to je ta co muzes nalozit, provozni je actualni a ta se o tolik nelisi nebo jo? dle TP mam 1500kg Popravde me to hodne laka vzit. chapu jak to myslite, me se spis jednalo az na ty charakteristiky, jestli jsou stejny, myslim kdyz vemu veci ze sedan a pujde to dat do kombajna jako jestli to bude pasovat. Citovat
oni Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 a jeste jeden dotaz co je typ 8/CRF a 8/B/E/F/V ? Jeste poznamka. Ke kazdymu podvozku pisou max zatizeni, ktery souhlasy s mym TP. [upravil dne 23/4/13 23:24 od oni] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.