ArmyDOG Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak řešíte odstáté koberečky u auta ve dveřích. Myslím to, když otevřete dveře a ten koberec má být zasunutý pod gumou, nebo jak je páčka na otevírání kapoty, tak ten koberec mě ne a ne zůstat pod gumou. Kdyby jste měli nějakou osvědčenou metodu, abych nemusel zkoušet nějaké lepidla a nakonec si je zničil. Děkuji Citovat
P607Olda Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Na koberec zespodu suchý zip nalepit Chemoprenem (nebo našít) - univerzální a a osvědčené řešení. Citovat
Ferry Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 jinak originalne tam pod tou tesnici gumou dveri maji byt takove plechove spony se zoubky, ktere ten koberec drzi, je mozne, ze pokud nekdo tu tesnici gumu vyndaval, tak vypadaly Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.