Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG STAG 300-4


James.and

Recommended Posts

  • O 6 měsíců později...

Pred X lety jsem pro svuj STAG 300 koupil v polsku 2ks interface. Jeden semtam pouzivam, druhy je netknuty v krabici. Pokud mas zajem napis SZ a prenechami ti jej. Software muzes stahnout na strance vyrobce, interface je pro seriovy port - pouzivam na velmi starem laptopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pár kaček koupíš redukci USB - RS232, takže absenci sériového portu není potřeba řešit. Jen se občas stává, že ta redukce není plnohodnotná a pak některá zařízení s ní nekomunikují :(

Já dlouhodobě používám několik takových: http://www.comar.cz/produkty/437/Aten%20UC-232A/ a ještě jsem nenarazil na problém.

[upravil dne 17.11.2013 18:37 od Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím, měl bych na Vás dotaz týkající se diagnostiky Stag 300-4. Mám interface a po připojení k pc se mi tato ŘJ nepřipojí s tím, že se jedná o nouvou verzi dg. co jsem našel nějaké starší verze diagnostiky, tak výsledek pořád stejný. Něco jsem stahoval z oficiálních stránek acstag.pl něco volně z netu. ŘJ je instalována v roce 2010 a nebyla nijak přehrávána apod. Pokud by někdo pomohl, dal tip na správnou verzi dg, tak mu budu vděčen.

Díky všem. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...