paliman Odesláno 20. duben 2013 Autor Odesláno 20. duben 2013 Pani kde sa nachadza starter na 2.0 hdi... Citovat
Mike407 Odesláno 20. duben 2013 Odesláno 20. duben 2013 To tu přece psal rodito o několik příspěvků výše. Citovat
paliman Odesláno 20. duben 2013 Autor Odesláno 20. duben 2013 hmmm otec ho nevie najst, je tam totiz webasto a asi koli tomu neviem.. hodil by sa obrazok so starterom v motorovom priestore, ma niekto nieco take?? vin: vf36erhrh21405920 Citovat
Judes Odesláno 20. duben 2013 Odesláno 20. duben 2013 Webasto určite nie ak je origo, to sa nachádza pred ľavým kolesom nad plastovým podblatníkom. Citovat
paliman Odesláno 20. duben 2013 Autor Odesláno 20. duben 2013 No ale otazka neznela , ze kde je webasto ale ze kde je starter. Potrebujem proste obrazok, niesom fyzicky pri aute... Citovat
Judes Odesláno 20. duben 2013 Odesláno 20. duben 2013 Tak tu je obrázok, idem z mobilu a tak nie je označený ale štartér je v strede obrazku. Citovat
paliman Odesláno 20. duben 2013 Autor Odesláno 20. duben 2013 Vdaka Judes za fotky, aj tak nechapem ako je mozne ze ho otec nevidi, vravi ze ked da prec kryt vzduchoveho filtra tak je tam webasto.. no nic idem ho instruovat. Vdaka este raz:papa Citovat
Frantic Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 vsak tato foto co pridal judes znazornuje miesto pod hadicou z intercooleru ( tou hrubou) tak to uz musite najst.... Citovat
paliman Odesláno 21. duben 2013 Autor Odesláno 21. duben 2013 starter je vonku, nereaguje ked sa napaja priamo na baterku, objednany repas za 100 eur. potom napisem ako to dopadlo... Citovat
paliman Odesláno 21. duben 2013 Autor Odesláno 21. duben 2013 este ma tak napada, moze teoreticky za necinnost startera aj nejaka poistka alebo rele??? Citovat
ozzy56 Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 když starter nereaguje při zapojení k baterce (jak píšeš), tak je to jasné Citovat
paliman Odesláno 21. duben 2013 Autor Odesláno 21. duben 2013 ozzy ja viem ja len debatujem... Citovat
paliman Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 Tak Pani zrada, povodny starter funguje ak je napojeny priamo na baterku, zajtra ide auto na diagnostiku. Napada niekoho nieco spontanne co by to mohlo byt? Pytal som sa na tie poistky alebo rele, niekto podobne skusenosti?? Vdaka Citovat
HonzaZ Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Mohla by být také přepálená pojistka, ale bez VIN ti neřeknu která. Citovat
ozzy56 Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 napsal jsem omyl, tak jsem to smazal:( [upravil dne 22/4/13 22:23 od ozzy56] Citovat
HonzaZ Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Pojistka F8 v PSF1 (pojistky v motorovém prostoru pod krytem). Citovat
paliman Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 HonzaZ dakujem pekne, bola to poistka... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.