neo.22 Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 Zdravím ,chěl jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s výměnou motoru u 106 1.4D. Oděšel mi motor a nemůžu sehnat 1.4D motor a chci tam dát 1.5D motor .. myslíte, že to půjde ? děkuji za odpovědi Citovat
MJSytic Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 Tak všechno většinou jde, jen malé děti se musí nosit:aut Ale takováto výměna motoru určitě nebude nic, čím by se dalo na STK chlubit Použij hledání. Pár témat tu o výměně motorů za jiný \"neidentický\" je Mimochodem, většinou končí stejně [upravil dne 4.4.13 17:00 od MJSytic] Citovat
PAJA106 Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 Obávám se, že to bude znamenat konec auta. Legálně dát jiný motor nelze a tyto 1.4 byly jen zpočátku, než je nahradila právě 1.5. Navíc byly docela problematické, takže sehnat ještě k tomu dobrý je téměř nereálné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.