Mopař Odesláno 15. květen 2013 Odesláno 15. květen 2013 Říká to welshpug, to je angličan a má tyhle věci kurva na háku. Pravděpodobně to bude nějakej mechanik, dost možná závodních aut. Má i několik fotonávodů, třeba i na repasi prdele a tak... Si to zkus vyhledat googlem, určtě ti vybleje spoustu článků od něj. Dragoon je belgičan, taky žádnej amatér, ale přes ECU moc neni co sem tak pochopil... Citovat
F.I.K Odesláno 7. červen 2013 Odesláno 7. červen 2013 Tak se omlouvám všem zůčastněným, dneska mi prošla pod rukama hlava z 1,8 bez ventilů, tak sem to přeměřil a maj s RS vážně stejný rozměry - jak kanály, tak sedla ventilů. Citovat
16tominox16 Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 no neviem ja mam 2,0 S16 138-na 146hp a mne sa to oplatilo mam odost vyssi krut moment takze ja sa nestazujem Citovat
winco Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 máš aj graf??? alebo ako vieš že máš vyšší krutiaci moment? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.