Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snímač tlaku oleja


BTRado

Recommended Posts

Tak ja mám auto tiež bez FUP od výroby:D . Som zvedavý, kto to bude a ako kontrolovať. Ak STK, tak to je úplne zbytočné. Že sú kamery na STK nič neznamená, stačí tam dať auto a \"zaplatiť\" si kontrolu a auto prejde. Ja na STK-čky ani nechodím, nechávam kľúče a doklady u mechanika a poobede prídem po ne. Hoci mám autá v poriadku, čakať na auto dve tri hodiny sa mi za 15€ neoplatí. Ideálne by bolo, keby toto v mojom okolí robil nejaký servis, že by zobral auto a vybavil STKčku v rámci servisu, hold asi nepotrebujú zarábať (aspoň by to bolo čisté čo sa týka zákona, úplatky totižto nejak nemusím).

K tej kontrole na STK každý rok - zbytočná buzerácia, na ktorej sa zase bude štát odbavovať! Mám Pajero, ktoré 95% jazdím po poliach a lese ( som včelár ). Kvôli tejto somarine zabijem každý rok 70€ niekomu do vrecka. Normálne rozmýšľam kúpiť auto z anglicka a proste jazdiť. Možno ma to nakoniec vyjde lacnejšie zaplatiť nejakému policajtovi raz za čas pokutu.

K FAP-ku. Za mňa ak ho raz v aute mám, tak ho používam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde tu na fore je písané fap off a prešiel som cez EK a s rezervou. Takže ak budú emisie OK smernica nič nevyrieši. musí sa zmeniť metodika merania a to bude potom šrumec.

A ja predpokladám že ak mám dať za fap off od 200 do 400 Eur a vyčistenie stojí toľko isto tak si ho dám vyčistiť.

Ak je človek zručný a nepotrebuje auto 1 deň spraví si to aj sám.

Čistič je tu:

www.pro-tec-slovakia.sk/produkty,dpf-flushing-liquid

[upravil dne 18/3/13 20:30 od mhnat]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...