koblih69 Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 http://www.pozary.cz/clanek/62879-po-stretu-dvou-osobnich-automobilu-u-obce-vsetec-zemrela-po-vyprosteni-jedna-osoba-druhou-si-odvezla-zachranna-sluzba/ Sousedka žije, už je doma z nemocnice viník na místě mrtvý.... Citovat
koblih69 Odesláno 23. únor 2013 Autor Odesláno 23. únor 2013 Cca 100m, jel z kopce co to dalo po špatné straně. Neuhýbal, těžko říct co se stalo skoro to vypadá jako by se chtěl zabít. Ona uhýbala, ale víc do škarpy se samozřejmě bála... Naštěstí jenom modřiny od pásů a škrábance v obličeji od brejlí. On zlomenej vaz. Citovat
bart.lbc Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 To jsou děsný věci, po takový bouračce se ti asi zavolan už moc nechce. Citovat
Medvěd Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 Blbý je, že setkání s volem lze jen velice těžko ovlivnit. Citovat
Medvěd Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 Barte - nechce, ale podle mně se za ten volant co nejrychleji zase musí. Jinak to může skončit i takl, že už by si paní za volant nemusela nikdy sednout. Citovat
koblih69 Odesláno 23. únor 2013 Autor Odesláno 23. únor 2013 Manželka před lety srazila rodinku divočáků a trvalo jí to cca měsíc. Tady je to horší v tom, že toho chlapa ještě oživovala do příjezdu zádhcranky, ale ta jen řekla, že zbytečně. Byl mrtvej hned. Jinak souhlas, ned za volant ... je to jako spadnout z koně. Ještě tě bolí prcka a musíš vylézt nahoru a jet. [upravil dne 23/2/13 08:46 od koblih69] Citovat
vendelinek Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 zatim jsem nic takovýho nezažil,ale myslim,že bych to hodně dlouho rozcházel,furt bych to měl před očima Citovat
koblih69 Odesláno 23. únor 2013 Autor Odesláno 23. únor 2013 Kolega přehodil přes auto neosvětlený ožralce na kole co jel v protisměru středem. Byl z toho špatnej rok trochu to opadlo až skončil soud. Citovat
OK406 Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 Na místě byl mrtvý. To se nikdo nedozvý, proč tak jednal. Citovat
koblih69 Odesláno 23. únor 2013 Autor Odesláno 23. únor 2013 Na tachu bylo 110... Okta je na odpis, i když to nevypadá je zlomená u B sloupku. Citovat
mxmen Odesláno 15. březen 2013 Odesláno 15. březen 2013 na takhle zasněžený silnici může jet 110 jen blázen a nebo sebevrah, to měla tedy kliku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.