Kelfik Odesláno 15. únor 2013 Odesláno 15. únor 2013 Zdravím, jde nějak relativně jednoduše rozebrat střešní nosič (hagusy) na kombíku? Jde mi o to, že bych ho rád nově nastříkal, jelikož je barva docela zašlá a místy lehce odrbaná, ale zase se mi nechce rozebírat celý strop atd. Díky za odpovědi.l Citovat
hawkey Odesláno 15. únor 2013 Odesláno 15. únor 2013 307mička má oddělávací plastík vepředu a vzádu a pod nimi je šroub .. předpokládám, že 306 to bude mít stejně EDIT: pak už jen šmirgl, základ na plasty a spousta stříbrné barvy [upravil dne 15/2/13 20:20 od hawkey] Citovat
SteveTurb Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Zdravím, ty krytky vpředu a vzadu se sundají jak? Stačí je nějak podebrat třeba šroubovákem nebo vysunout? Nerad bych ty úchytky rozlámal.... Díky. Citovat
marko306 Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Trošku podobrať a vykývať. Sú tam iba narazené. Tiež som ich striekal. Citovat
Jarmilson Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 lehce podebrat a jsou dole, můžu popřípadě nafotit, mám je sundané Citovat
SteveTurb Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 To Jarmilson: když by nějaká fotka byla, bylo by to fajn.... Citovat
SteveTurb Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Tak jsem si objednal zánovní celé hagusy a vyměním je komplet... Jak je tedy sundám z auta? Hawkey píše, že je pod krytkou šroub.... Vyšroubují se snad jen ze střechy, bez nutnosti rozebírat tapic stropu? Díky za návod :-). Citovat
marko306 Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Áno pod každou krytkou (6x) je hneď torxový šrób, ten vyšróbuješ a je to. Tapacír sa nedáva vôbec dole. Citovat
SteveTurb Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Marko díky - lebo po slovensky ďakujem pekně :-)... Jen tou číslicí 6x myslíš co? Krytky tam jsou dvě a dvě, ne?..... Citovat
marko306 Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Aha my da bavíme o 307? To mení situláciu. Tam netuším presne ako to je, ale predpokladám, že iné to nebude. 6x som myslel že je tam 6 kritiek a 6 šróbov, ale 307 má dokopy iba 4 krytky a 4 šróby. Citovat
SteveTurb Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Výše probíhala diskuze právě o 307... Jsem si nejprve zahleděn do vlastního problému neuvědomil, že je to vlákno k tristašestke :-). Omlouvám se, ale i tak díky, myslím, že to bude stejné... Cez víkend to porobím... Vďaka Marko :-) Citovat
Jarmilson Odesláno 30. květen 2013 Odesláno 30. květen 2013 Tak jsem se konečně donutil ty fotky sem nahrát http://jarmilson.rajce.idnes.cz/Hagusy/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.