Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6vti problémový?


jaykay

Recommended Posts

Já jsem se ptal ve dvou peugeotech, kde mám známé(jeden je taky příjmací technik) a oba dva 1.6VTI doporučili jako dobrej motor, který se nekazí. Ono je občas lepší číst trochu míň obzvláště časopisy jako je Svět motorů, autotip atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaykay- loni v létě byly ty 1,6 THP staženy z prodeje. Vůbec nebyly v nabídce. Byla udělána úprava na motoru a od té doby se na nich nic co se týká třeba rozvodů nekazí a jsou to naprosto spolehlivé motory. Podotýkám , že s datem výroby cca podzim 2012.

A těch VTi se fakt bát nemusíš.Podívej se na 2,0 TDi 103 kW.Jen co je dali do aut, tak jim praskaly hlavy válců. Všude je něco.

Nebo kup naftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pane jaykay nechapem ako sa ti mozu zakarbonovat ventily ked na ne strieka benzin pod tlakom ...... pokial menic vcas olej a nenalievaj tam daku riedenu vazelinu tak sa karbonu nemusis bat .... chce to len vcas menit filtre a olej a tankovat priemerne palivo aspon ak nie lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaykay, neuraž se, ale jsi jak tatar, proběhla úprava a je pokoj. Pokud koupíš starší, tak s vědomím, že se ti ti může přihodit. Ale u jiné znečky si nebudeš též jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaykay, neuraž se, ale jsi jak tatar, proběhla úprava a je pokoj. Pokud koupíš starší, tak s vědomím, že se ti ti může přihodit. Ale u jiné znečky si nebudeš též jistý.

proc tatar? zatim se k tomu nikdo konkretne nevyjadril, to ze probehla uprava, je prvni zajimava informace, tak prosim jeste datum, kdy probehla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...