kevinlaca Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 http://www.automoto.sk/clanok/190035/koncern-psa-chce-jazdit-na-vzduch Nebolo by od veci... Citovat
MilanF1 Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 To vypadá zajímavě, to by mohlo být lepší než hybrid s baterkama, které se po čase musí vyměnit. Čistě na vzduch to asi nepůjde, perpetuum mobile se nedočkáme. Citovat
Dave_k Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Jako pohádka na dobrou noc dobrý. Teorie vypadá slibně. Praxe bude ovšem asi jiná. Jsem zvědav jestli se něco objeví v plánovaném termínu 2016. Citovat
JendaB Odesláno 12. únor 2013 Odesláno 12. únor 2013 Dave_k: Objeví se zpráva že termín bude posunut. Citovat
Cinicman Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 Oni to asi myslia s tým vzduchom vážne... viď: http://www.peugeot.com/en/news/2008-hybrid-air-a-key-step-towards-the-heart-of-the-hybrid-range Citovat
Marcel00 Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 technologia vymyslena uz davno... problem zostava jediny... a to ten ze kym je na svete ten kto predava ropu, ziadny vzduch sa nekona... alebo kona ale za taku cenu ze si to nikto nekupi... vid auto na elektrinu... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.