MirekCC Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Musíš najet do správce úloh a tam bys měl vidět hodnoty RAM Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 spravce uloh v nastaveni nenalezen nalezen spravce aplikaci [upravil dne 23/1/2013 09:30 od Scratch] Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 ja si radsi sezenu navod, home button me hodil na nedavno pouzite aplikace ono to bude asi jednodussi s tim navodem, ale diky Citovat
pipistrel Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 bolo to urcite v nastaveniach (druhe tlacitko dole zlava a potom prva kolonka vpravo dole) a tam neviem presne ako sa to volalo ale tusim nieco s pametou. tam sa potom pyta ci chces vymazat ram len pri nedavno pouzitych aplikaciach alebo pri vsetkych. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Home button tě hodí do posledně použitých a pod nimy maš tlačitko spravce uloh. (Task Manager) [upravil dne 23/1/13 11:54 od Radek Hurvajz] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Nikdy som to neriešil Galaxy S3 = k dispozicii 832 Mb (deklarovana 1GB) = po vymazani je v uzivany 489 MB, pred vymazani 632 Mb ... Citovat
Péťa Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Radku, on totiž nemá telefon, ale HTC. Tvůj obrázek je z nadstavby TW Citovat
pipistrel Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Tak si nainstaluj task manager a hotovo Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Radku, on totiž nemá telefon, ale HTC. Tvůj obrázek je z nadstavby TW Ježiš, tak ma Senze no, bordel, v tom HTC chybí všechno, ani spravce souborů tam není Spravce souborů - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmVzdHJvbmdzLmFuZHJvaWQucG9wIl0. Spravce uloh - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.taskmanager&feature=more_from_developer [upravil dne 23/1/13 18:19 od Radek Hurvajz] Citovat
Cinicman Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 Táááákže Wildfire S: 1.)Menu -> Nastavenie -> Karta SD a pamäť telefónu -> Uvoľniť ďalšie miesto Dajú sa vymazať cache a odkladacie súbory aplikácií (napr. história prehliadača, logy aplikácií, zálohy atď.) Ďalej sa tu dajú presunúť aplikácie na SD kartu, ale iba tie ktoré to podporujú. Nakoniec sa tu ešte dajú zmazať staré SMS a MMS... 2.)Menu -> Nastavenie -> Karta SD a pamäť telefónu -> Optimalizovať pamäť Telefón sa však vypne a trvá to cca. 5-10min. A dejú sa pri tom zrejme nejaké záhadné veci lebo zo 17MB voľnej pamäti pre aplikácie je zrazu 23MB... Task manager je na killovanie aplikácii fajn ale za prvé žerie tak isto pamäť a ony sa tie killnuté appky svine načítajú do pamäte znovu takže je to aj tak nanič... Proste je to \"lacný\" babský android bez pamäte... Citovat
David Plundr Odesláno 23. leden 2013 Odesláno 23. leden 2013 wildfire s má interní úložiště 150MB Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.