Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radost přijít ráno do auta...


Ruza

Recommended Posts

Krutá realita všedního života v pražských ulic :( když jsem byl bydlel u Ječné tak jsem tak 4 x za čtvrt roku auto našel odemčené a vykradené. Pomohlo jednoduché pravidlo, nenechával jsem tam vůbec nic… a byl pokoj :)

Nejhorší jsou takový kdo vymlátí okno + zničí lak šroubovákem + sloupek

To bych střílel :grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné zkušenosti mám za sebou od jara dvě a pokud tu bude mít zloděj větší práva než poškozený (a pokud Tě budou polísmeni jako mě ukecávat, že to přece nemá cenu sepisovat, že pokud ho nechytěj v autě a s rukou na rádiu, nemůžou v podstatě nic dělat, páč do zastavárny může kdokoli kdykoli nést kolik rádií unese a žádný papíry k tomu netřeba), tak se změny fakt těžko dočkáme (je mi velice blízký tzv. asijský způsob řešení spočívající v postupném usekávání končetin - jen mám strach, že by tu velice rychle spousta lidí neměla čím pracovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z názoru, že starý auta se nekradou a nevykrádají jsem byl vyveden minulej tejden. Kamarádovi vykrad nějakej šmejd jeho Subaru Justy z roku 8x. Ukradl rádio - Sice Blaupunkt na CD, ale 15 let starej, a všechny CD, co měl v kastlíku. Sprostě rozmlátil okno u spolujezdce a už to bylo. Auto stálo na Albertově od rána, my jsme k tomu přisli někdy okolo osmý večer a za stěračem byla cedulka od městskejch, že v případě nutnosti se může majitel stavit na služebně státních policajtů na adrese... Vyvolává to ve mně dojem, že tohle udělá jenom nějaký zfetovaný hovado, který ani neví, co bere.:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...