Lord Back Odesláno 23. prosinec 2012 Odesláno 23. prosinec 2012 Zdar chlapy chci se zeptat, za pár dní si budu kupovat 405ku GLD a nedávno jsem prodal svou 406ku a zůstaly mi doma alu R16. tak jsem se chtěl zeptat když na to obuji pneu 205 45 tak jestli by tam pasovaly tím myslím ET. kdysi jsem měl 405ku na R15. s 205.50.15 a bylo to v pohodě ale nevím jaký má et. 405 ty kola co mam mají ET. 15 Citovat
313Mihal313 Odesláno 23. prosinec 2012 Odesláno 23. prosinec 2012 195/45R16:papa [upravil dne 23/12/12 15:59 od 313Mihal313] Citovat
Medvěd Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 Obávám se, že 16´´ jsou na 405ku poněkud velké, standart jsem měl 100% 14´´ Citovat
Benžík Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 Et asi bude malý, myslím že by mělo být 28, ale fakt si nejsem jistej. Kola budou trochu vic venku. Kromě toho to gld je 1,9d, takže dost slabý a s tema 16kama to bude úplná mrtvola. Citovat
Lord Back Odesláno 29. prosinec 2012 Autor Odesláno 29. prosinec 2012 s motorem bych si starost nedělal 195ky není velká šíře a mrtvola to je i na 14 měl jsem to dva roky tak vím co to bude za tahač a hlavně to bude jezdit jen po městě, s tak starým autem nemůžu vyjet někam do světa by se to rozpadlo a já bych si orval prdel o asvalt i když teda on vypadá docela hodně dobře ale bude do něj nejspíš prt když je to pomalu za odvoz Citovat
MilanF1 Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 ET je v pohodě, pokud se nepletu, origo plechy 14\" mají ET 24, tedy stejné jako 306tka. ET 15 je poté ideál a guma 205/45 nebo 195/45 bude OK. Samozřejmě to bude línější, ale nemohu fundovaně soudit u holého dieselu. Ale nehraje roli jen šíře gumy, ale také hmotnost kola. Citovat
Lord Back Odesláno 29. prosinec 2012 Autor Odesláno 29. prosinec 2012 tak hmotnost je důležitější než ta šíře v rotaci je pak rozdíl velkej ale když potěžkám tu 16ku tak váží určitě míň než ocel 14 míslím tím bez pláště Citovat
Lord Back Odesláno 29. prosinec 2012 Autor Odesláno 29. prosinec 2012 a jestli je to stejný jak na 306 tak na tý jsem měl TE 15 a super Citovat
KingSpade Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 při patnáctkách mám psané v TP gumy 195x55...alternativa při čtrnáctkách 185x65 (originální předpis od PSA)....16ky byly na Téčku...takže bych se toho moc nebál...jen ty gumy nevím jaké na to..asi 205x45 Citovat
Lord Back Odesláno 30. prosinec 2012 Autor Odesláno 30. prosinec 2012 podle mě by tam meli být 195/50/16 ale já dám 195/45/16 lepší převod pro motor Citovat
Lord Back Odesláno 30. prosinec 2012 Autor Odesláno 30. prosinec 2012 bude to kára ona je docela zachovalá a má tu pěknou červenou barvu papírově je to r.v.92 ale co jsem koukal je to ještě ta stará kastle tak si myslím že to auto bude starší ale to neva dozadu mam origo křídlo a s těma 16kama to bude vypadat jako Téčko akorát když to zadupnu tak to Téčko to asi nebude Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.