Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Po nastartování a ujetí cca 2km mi začne něco pískat v motoru. Toto se děje až do úplného zahřátí. Pak to přestane a zvuk je ok. Mám podezření na vodní pumpu nebo olejové čerpadlo, ale potřeboval bych jistotu. Díky předem za každý postřeh.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

mne to tiez piska, uz vyse roka. ale uplne nahodne. cize, raz za sudena, raz za tepla, inokedy vobec, inokedy vzdy, je to zvuk dost vysokej frekvencie... bol som s tym v peugeote a tam netusia o co moze ist...

nema to ziadny vplyv na jazdne vlastnosti, vykon spotrebu, ...

rozvody som menil pred 110tkm (original peugeot, maju vraj vydrzat 180-240 tisic km)

olej poctivo menim...

zvlastne je, ze ten zvuk pocut aj po vypnuti motora, ale len take 2-3 sekundy. neviem co vsetko sa toci po vypnuti motora okrem turba, ale vela toho asi nebude... ale mam pocit ze ten piskot, teda frekvencia je nezavisla na otackach motora. tak fakt nvm.

mam z toho trocha nervy... nieze mi to zdochne niekde v rakusku/nemecku na dialnici...

mal tu uz niekto takyto problem? ci mam pre istotu dat spravit repas turba?

:nevim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...