Medvěd Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Za chvíli jdu pro prcka do školky a pak honem sem - schválně, komu se tam bude líbit víc? Citovat
Milan+ Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Kde jsou ty časy,když origo Matchbox v hračkárně u sousedky bylo za neskutečných 10kč a pak v Tuzexu za 4TK malé a větší v plexi krabičce za 20TK. Citovat
Medvěd Odesláno 14. prosinec 2012 Autor Odesláno 14. prosinec 2012 Origo Matchbox jsem v české hračkárně (ani u sousedky) nikdy neviděl. Možná byly v TUZEXu nebo na střelnicích, každopádně já o ně dík práci mého otce (trenér s častými výjezdy do kapitalistického zahraničí) neměl nouzi. Měl jsem jich určitě více než 100, ale bohužel jsem si jich tehdy dostatečně nevážil a dnes si kvůli tomu drbu hlavu. Citovat
Milan+ Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Nedávno jsem od nich ještě prodal papírové krabičky.Samo sebou ,že jsi je ani vidět nemohl,protože to se nikdy nedostalo na pult,protože to bylo rozebráno prodavačkami. Jináč pokud si pamatuješ,tak na Václaváku myslím u Jindřišské,byl kdysi obchod Pragoexport či import,přesně si nepamatuji,tak i tam při troše štěstí se to dalo koupit,já se tam jako kluk stavovával pro díly na autodráhy Carrera,motorky,převody ,pneu,kartáčky atd,jináč se tam hodně prodávalo sportovní vybavení,lyže,přeskáče a už tenkrát za totáče bateriové vozítka pro prcky od firmy Biemme. [upravil dne 15/12/12 00:24 od Milan+] Citovat
Pepito Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Ahoj Milane,já chodil v letech 1978 - 1982 do \"Modeláře\" vedle OD Máj taky pro náhradní díly na autodráhu (kterou ještě mám) a taky jsem chodil do Žitné na ledatýlka od Fy Rewell a barvičky Humbrol Citovat
Medvěd Odesláno 14. prosinec 2012 Autor Odesláno 14. prosinec 2012 Na Václaváku to bylo Pragoimpo (jejich druhá prodejna byla shodou okolností na Letné, kde jsem bydlel). Mašinky se nejdřív prodávaly v pasáži naproti Prašné bráně, když se přesunuly na Národní, už to nebylo ono (ve větších prostorách bylo víc vidět, že nic nemají). Kuk na nějaké fotky z výstavy Výstava je otevřena až do konce března a mohu jí tedy s čistým svědomím doporučit klubákům, kteří se chystají do Prahy ať už na Zimní sraz nebo jen tak na návštěvu - máte-li angličáky rádi, nebudete zklamaní. [upravil dne 15/12/2012 00:53 od Medvěd] Citovat
Milan+ Odesláno 15. prosinec 2012 Odesláno 15. prosinec 2012 Ahoj Milane,já chodil v letech 1978 - 1982 do \"Modeláře\" vedle OD Máj taky pro náhradní díly na autodráhu (kterou ještě mám) a taky jsem chodil do Žitné na ledatýlka od Fy Rewell a barvičky Humbrol Ahoj, Tak to máš asi zkušenosti ty samé,že v našich malých městech toho moc nebylo,já dělával větroně A1_3 a pak radia,začal se stavět barák a vše šlo stranou. Dnes je to o hromadu jednodušší,vše se nechá koupit. Tenkrát to snad ale mělo větší kouzlo té improvizace. Citovat
Medvěd Odesláno 23. březen 2013 Autor Odesláno 23. březen 2013 Dnes máme za sebou repete a pro ty, kdo ještě nestihli mám potěšující zprávu - VÝSTAVA JE PRODLOUŽENA DO 21. 4. 2013 Citovat
Honza z Nera Odesláno 23. březen 2013 Odesláno 23. březen 2013 Dnes máme za sebou repete . . . Byl jsem s dětma minulý týden a zítra - tj.neděle jdeme zase. Měl jsem foťák, ale za focení s bleskem chtějí 80Kč. Nechtělo se mi platit, a tak jsem fotil pouze bez - Canon 450D. Nicméně vzhledem k tomu, že vytrýny jsou docela blbě osvětlené, nejsou fota nic moc. Našli jsme tam plno angličáků, které mám po tátovi, a tak se při repete budu soustředit hlavně na ně. Zítra budu řádně vyzbrojen a dám si záležet a pak provedu \"srovnávací\" fota doma. Děti už se také těší Ochutnávka: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.