razor Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 Za co má ban, jesti se můžu zeptat ? Citovat
MilanF1 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 Opakované porušení komerční inzerce. PS: je mu za těžko zaplatit 500 Kč na rok. [upravil dne 8/11/13 14:38 od MilanF1] Citovat
Peugeot_22 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 potřebuji jeden větší bylo by to na mou 607:D rači si změřím přední znak abych byl konkrétní Citovat
MilanF1 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 Tu výšku specifikuj, jelikož já doma jeden větší mám: 20 cm výška, s ocasem 31,5 cm Ale to bys ho musel dát tak na kapotu Citovat
Peugeot_22 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 zítra to poměřím no :-D kam si to chtěl dávat proboha:myslim:o:D:D Citovat
MilanF1 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 Původně jsem ho chtěl přilepit na vrata garáže, ale zatím je jen na poličce a kdyby ho někdo chtěl, může být jeho. Citovat
MilanF1 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 On by ho někdo chtěl? Kdyžtak do SZ. Citovat
Peugeot_22 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 hele ne že ho střelíš dřív než stihnu přeměřit ten svůj Citovat
222johny222 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 čauvec,mám dva lvy do předního znaku na coupé,nechtěl by jsi je? mě se na to práší na poličce a dávat je tam nebudu.... [upravil dne 8/11/13 20:28 od 222johny222] Citovat
Peugeot_22 Odesláno 8. listopad 2013 Odesláno 8. listopad 2013 jasan jak už jsem psal změřím ten svůj abych věděl který tam padne nejlépe jinak díky za nabýdku:papa;) Citovat
John Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Taky se mi někde JOJO znaky válí myslím 2x velký na přední masku.Pokud někdo chce klidně mu je nechám ani už nevím kolik se za ně kdysi platilo Citovat
Šalda Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Mě se taky někde válí tuším 3 kusy a sou mě na prdlajs:papa Citovat
chuck11 Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Šaldo pisni do SZ jaký máš rozměr(to jsi mněl na 406) a co za 1ks chceš Citovat
Šalda Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 To jsem měl na Krabicu, ale bohužel blbě změřený, nevešlo se mě do \"kolíbky\" jojo, tak sem to tam nakonec nedal. Citovat
John Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 chuck11 : nevím něco navrhni,upřímně nevím kolik se za to už platilo.Musel bych hledat v histrorii. Citovat
Peugeot_22 Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 tak konečně jsem se k tomu doslal a nafotil rozměry mého znaku na 607 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.