MilanF1 Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Paráda, asi taky vybrakuji původní znak ... ač jsem to chtěl nejdříve \"překrýt\" ... Já dneska ladil zadní znak, zítra snad bude hotový. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Vypadá to fakt pěkně Nemáš ještě foto z dálky ? Jinak nevíte čím nejlépe by šel ten lev překrýt? (ten původní) [upravil dne 3/2/13 20:09 od Tomajda_406] Citovat
lukaro Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Napiš mi tady: A postupuj dle úvodního příspěvku Citovat
peugeot 206 Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Kubajz.B : hezkej krtek už aby mi to prišlo nech možem čarovať Citovat
Kubajz.B Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Luky díky, fakt perfektní práce Já ti dám krtka! ....jinak nejlepší je ten původní znak odstranit bruskou, sice trochu násilné, ale nejlepší možný výsledek . Z dálky je tu, sice taková nic moc, ale je : http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1617349&aid=125312 [upravil dne 3/2/13 20:29 od Kubajz.B] Citovat
Tomajda_406 Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 jj je to pěkný jinak pěknej kondom Kubo: jakej si dal podklad? [upravil dne 3/2/13 21:31 od Tomajda_406] Citovat
Kubajz.B Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Sprcka mu taky sekne, bezpečnost především . Hele bruskou sem vzal ten prostředek, prostě ten vystouplej znak a vyhladil, ta okolní mřížka tam zůstala( s tim motivem pláství). Akorát tam zbyla díra po lvíčkovi. Přes celé sem nalepil carbom folii, aby se to překrylo a bylo stejné pozadí. V folii sem udělal díru tam kde byl plast a v tom místo sem to namazal mamutem(lepidlo) a tam prdnul lvíčka. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 jj díky za info už se nemůžu dočkat až ho tam budu mít taky Citovat
Kubajz.B Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Je to fakt paráda, hlavně se takhle poznají klubáci . Stál sem v Plzni na parkingu v obchoďáku a nějaký lidi mi to už se zájmem okukovali. Jsem zvědav, kdy mi ho někdo strhne( doufam, že ne) Citovat
lukaro Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 Musím uznat, že na autě to vypadá bombasticky ! Citovat
rootsky Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Vypadá to moc dobře... \"Šprcka\" je v klidu, na mém coupe to většina lidí bere jako svatokrádež... Citovat
Kubajz.B Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Ať si to berou jak chtěj, hlavně, že nám se to líbí Citovat
Tomajda_406 Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Jj šprcka je super taky jí mám a jsem spokojen Citovat
106sťák Odesláno 4. únor 2013 Autor Odesláno 4. únor 2013 Je to bomba štve mě že nemám aspon o ten cm nebo dva toho lva menšího :-( Citovat
Print Odesláno 12. únor 2013 Odesláno 12. únor 2013 Já sem ten znak poresil jinak pac uz se asi nenajde dostatek lidi do druhe varky tak sem experimentoval [upravil dne 12/2/13 23:10 od Print] Citovat
Rejty Odesláno 13. únor 2013 Odesláno 13. únor 2013 Koukám že to je taky v pohodě... myslim že i jednodušší než to lepit 3m carbon folií..to bylo hrozny když sme tod ělali s Frozzem:D Koženka na kapotu patřá PÁNOVÉ!!!! a CO NEJVĚTŠÍ!!!!§ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.