Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Jen tedy přemýšlím jak půjde u nerezu ohýbat ten ocas, klasickej plech je v pohodě, ale nerez přece jen už jde hůř, jak brousit tak i ohýbat:myslim

Odesláno

Díky kluci :) snažím se.... Padly úplatky samozřejmě :D :D

Jinak chápete dobře, že jinak je cena za kus přes 100kč. Dělá se to z velkých polotovarů, velké plechy a představte si, že by z plechu třeba 8m x 5m dělali jedno logo peugeota o velikosti 8cm x 8cm a neměli zrovna nikoho dalšího na danou tloušťku materiálu, aby zbytek mohli použít. Samozřejmě ho použijí, ale jak mi bylo vysvětleno, hůře se programuje stroj, když už jednou do plechu něco řezali...

Takže objednávejte co nejvíce a ušetříte. Už tak mám dost velkou slevu na to všechno.

Jinak se koukám, že více jak 10ks určitě bude, tak zatím počítejte že jeden kus (nehledím teď na materiál) vyjde na 30 - 60 kč, včetně dopravy k vám domů :)

Odesláno
Jen tedy přemýšlím jak půjde u nerezu ohýbat ten ocas, klasickej plech je v pohodě, ale nerez přece jen už jde hůř, jak brousit tak i ohýbat:myslim

Je to plech tl. 1,5mm. Půjde to dobře, do svěráku a pak kleště nebo i rukou :) ale výhoda je, že ten ohyb zůstane pěkně zafixován, u obyčejné oceli sice také, ale je pružnější...

Odesláno

Pokud nebude více jak 10 ks obyčejného plechu a nerezu, tak počítejte, že se to prodraží. Dívám se a zatím je každý pro nerez lesk a myslím si, že to je asi nejlepší volba. Obyčejný plech dobře podléhá korozi, když není správně ošetřen povrchovou úpravou a i ty moc dlouho nevydrží. Každopádně je to každého volba. :papa

Odesláno

Takže pošta bude cca 50.- za dva kusy, chápu dobře?

A tedy nemusí být objednaných 10 kusů a více na jeden rozměr, cena se zvýsí o cca 10.- za kus, hlavně aby celkem bylo těch 10 kusů.

Odesláno

Poštovné a balné je placeno jen jednou :)

Jinak... Když bude více jak 10 ks nerezu lesk, bude cena +-50kč.

Nemusí být 10 a více kusů na jeden rozměr, ale na materiál. Takže 10 a více u obyčejné oceli a podobně, ať jsou rozumné ceny, velikost nehraje roli :) cena za nejmenší a největší bude stejná. Jak jsem už jednou psal, ale pokud bude chtít někdo extra větší, tak cena bude individuální.

Odesláno

Tak 10 kusů nerez lesk bude určitě, takže bych si vzal 4 kusy:D

Ještě teda počkám, a potom to přepíšu v objednávácím vlákně, nebo mám hned?

Odesláno

Jak chceš, klidně už teď :) ale více jak 10 jich určitě bude... Hodně lidí se ještě neozvalo, kteří znak chtěli, takže tipuji, že do výroby půjde tak 30 kusů... :):papa

Odesláno

14ks už je objednáno... A to jen za dnešek. Počítám, že těch 30ks by jsme mohli dát :) to by pak byla dost dobrá cena.

Samozřejmě, když kluci budou také chtít nerez lesk. Vyjde asi nejlépe, nemusí se nikdo piplat z povrchovkou a platit za ní další prachy navíc.

Odesláno
Vysvětlím to za Lukáše, kdyby to někdo nechápal.

Řeší se tu úspory z rozsahu, pro firmu, co to vyrobí, je lepší vyrobit co nejvíce kusů a částky uvedené jsou za 1 kus při dané produkci.

Když by měli zakázku jenom na jeden kus, udělají to za 115 Kč, když jich budou dělat 10, vyjde 10 kusů na 210 Kč, pokud 20, pak 300 Kč (nebo jak jsou ty částky).

Toto jsou čísla, která se platí firmě za všechny kusy, jenom Lukáš tu napsal cenu za kus, tedy, co zajímá nás koncové kupující. Z toho plyne, že čím více toho objednáme, tím menší bude cena za kus.

Chápu neboj.Nepotřebuju studovat ekonomku abych to pochopil. Prostě dát jeden kus za 115 a při odběru +10 kusů snižít cenu za kus o víc než 80% je docela šílený. Zaručuju, že na netu nikde jinde takovou množstevní slevu nenajdeš ;)

Samo, že je dobře, že to bude levný o to se vůbec nehádám, jen jsou ty počty záhadný :D

Odesláno

Davidek: To nebylo myšlené jenom na tebe, ale Lukášovo vysvětlení nemuselo být dostatečné, nehledej v tom špatný záměr.

Určitě sleva 80% nikde normálně nedostaneme, ač je to realita, na tom ty firmy vydělávají. Jinak ceně 115 Kč za jeden kus rozumím, musí se nastavit stroj, to zabere čas a pak se jednou řízne do velké tabule. Nikomu se to dělat nechce, ať se to zaplatí. Je to podobné jako u lakýrníka, raději stříkne barvou blatník za 1500 Kč, než se crcat třeba s plastovými rámečky z interiéru, to mu určitě zabere více času ...

Odesláno

Nastavení stroje: příprava plechu, manipulace s plechem na jeřábu, tvorba programu stroje, nastavení stroje, samotné řezání, čištění dílu, balení, expedice... Zaplatit se to musí ;)

Odesláno

222johny222 a rootsky : ten znak dozadu myslíte misto toho originál co je v otvírání kufru? Mě zatím drží ale malej lvíček by se hodil.A co pozoruju i pro tu srandu bych si to vzal taky někdy se to může hodit.

Odesláno

222johny222 : ok tak pokud to budete mít nějak vymyšlený tak bych si vzal 3xmalýho 2xvelký ale to budu řešit až do toho vlákna na objednávku.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...