Stejsn Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Jsem myslel, že to vycákám ne. Jenže to jsem netušil, kolik tam toho je Citovat
MilanF1 Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Já to řeším tak, že když se blíží první mrazy, bez ohledu na to, co je v nádobce, doplním do plné zimní směsí a poté leju jen zimní. Sice je to v úvodu hodně naředěné, ale velké mrazy třeba na začátku listopadu nebývají. Nejsem příznivcem toho, že bych měl letní vycucávat a někam přelévat, ale když se to řeší v prosinci, tak asi není zbytí Citovat
Stejsn Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Nezbyl někomu doma metanol? Že bych to tam dolil Citovat
Ferry Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Nezbyl někomu doma metanol? Že bych to tam dolil zkus trafiku nebo stanek na ruzku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.