krtek 2 Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 no TDI asi tazko:)jedine ak chces oktavku alebo daco od koncernu WV ,to I si tam dal naviac [upravil dne 7/12/12 18:18 od krtek 2] Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 Ok jsem lama, tak teda TD no. Citovat
Lihous Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 Stare Td je v podstate neznicitelne az na par drobnosti viz vise. ALE je hlucnejsi linejsi proste stara poctiva nafta HDi je zivejsi /2,2HDi tiche mame ho no / ale je citlivejsi na zachazeni Ale to je podobne i u koncernu VW Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 No našel jsem toto, tak drbejte: http://auto.bazos.cz/inzerat/20185591/PEUGEOT-406-HDI-66KW-RV2000-NOVE-ROZVODY-KRASAVEC.php Vstřiky vyměněny za bosch najeto 280tis. Citovat
krtek 2 Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 vycistene je tak ako keby s nim niekto spachal trestny cin:D,ani otisky prstov tam nenechal isto:D [upravil dne 7/12/12 18:37 od krtek 2] Citovat
koblih69 Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 Koukám, že Lojza měl z Češtiny nějakou exotickou známku.... jinak je to dost social edition, navíc člověk co tak nepokrytě lže v textu by mi nestál za cestu na prohlídku. Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 No ta čeština je úžasná... Včem myslíš že lže? Citovat
koblih69 Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 Ty snad znáš někoho kdo za 12 tis. koupí: nové náplně, nové čerpadlo, nechá zkontrolovat vstřiky a ještě vymění rozvody? Citovat
Lihous Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 On nelze ale snazi se co \"nerychleji\" prodat a dela ze je neuveritelnej zajem. Jiank i me takto \"vylestena\" auta vetsinou zastavuji hned na zacatku. Bud je neco v neporadku a maskuje to a nebo je skutecne pan prodavajici \"blazen\" a ma to v top stavu /tech je ale hodne malo!! Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 Nemám vůbec představu co kolik stojí... Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 A co tohle? http://auto.bazos.cz/inzerat/20045577/Prodam-P-406-19-TD.php Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 No teď nevím jestli to je ironie a nebo jestli to patří k tomu TDčku. Citovat
koblih69 Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 Myslel jsem to tak, že to co píše je určeno přesně těm kdo neví kolik by taková oprava stála. Pak kupující snadno získá dojem, že to co píše by mohla být pravda. Realita pak v nejlepším případě vypadá tak, že čerpadlo koupil na vrakáči, vstřiky zkontoloval na diag, vyměnil rozvody a olej z Lidlu... Výbava toho auta je tragická, málo kdy se taková vidí. Každopádně doporučuju u takovýho auta mít někoho s sebou kdo auto zná, ví jak má jen a jaký má mít zvuk. Citovat
stajgrpavel Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 napis mu o vice fotek ... jinak me se docela libi. ale s cenou no nevim ja bych dal 35k [upravil dne 7/12/12 20:16 od stajgrpavel] Citovat
pettep Odesláno 7. prosinec 2012 Autor Odesláno 7. prosinec 2012 No s tím člověkem samozřejmě počítám,já sám bych koupil asi nějaké šméčko. A o fotky jsem už psal. Má prý najeto 180tis. Takže se kloníte spíš k tomu TD, co? Citovat
stajgrpavel Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 ja ti nevim ja za sve TDcko dal 28tisic a dle tacho melo najeto 164t realita bude o hodne hodne vice ... ale co se motoru tyka tak jsem delal rozvody a menim olej . ted mam jaketo neco prez 220tisic koukni na Sauto.cz tam mas 111 406tek v nafte a chces tedy combi ? [upravil dne 7/12/12 20:45 od stajgrpavel] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.