Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řazení


Ivka

Recommended Posts

Ahoj,

mám Citroen C1 1,0, koupený 1/2012 najeto 8600 km a začalo zlobit řazení z 3 na 2 při studeném motoru čím je větší zima tím je řazení horší, nebo spíš nemožné. Auto je v záruce, poprvé ho servisu promazali a poladili, ale nepomohlo to.Teď už je v servisu od minulé středy a neví co s ním. Nemáte s tím někdo zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po příchodu zimy (mrazů) se každému autu zhorší řazení rychlostí, trvá to však jen do zahřátí na provozní teplotu...,takže když nebudeš spokojen s opravou, obrať se třeba i na nejvyšší zastoupení Citroenu v ČR, pak Francie a reklamuj-- nenech se odbýt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji sice jsem ženská, ale kobereček pod pedály nemám :aut. Po zahřátí už to jde opravdu normálně, ale když jedu do práce 4 km tam a 4 zase zpátky tak si toho moc neužiju. Auto je studené ráno i odpoledne a tu dvojku tam občas nemůžu narvat vůbec, což je v městském provozu docela problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji sice jsem ženská, ale kobereček pod pedály nemám :aut. Po zahřátí už to jde opravdu normálně, ale když jedu do práce 4 km tam a 4 zase zpátky tak si toho moc neužiju. Auto je studené ráno i odpoledne a tu dvojku tam občas nemůžu narvat vůbec, což je v městském provozu docela problém.

myslím,že s reklamací neuspěješ--jezdím taky denně 4km tam a 4km zpátky a řadím dolů s meziplynem, (v mrazech) za tu dobu jízdy je nemožné,aby se olej zahřál :bojim, jezdím po městě, takže max.50km/h a celou dobu jízdy vlastně max.2000 ot/min

[upravil dne 1/12/12 11:09 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře děkuji ti moc, ještě počkám do pondělí. Dnes jsem mluvila s vedoucím servisu a slíbil že v pondělí rozhodne a začnou na tom dělat, ještě čeká na nějaké vyjádření z Německa, chtěli výsledky nějakého měření. Jinak to berou pořád jako první opravu nechávali to otevřené tak je papír pořád jen jeden. :( Soudruzi v Polsku asi někde udělali chybu.:D Převodovka co nechce řadit.

[upravil dne 30/11/12 18:09 od Ivka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak mám velké změny, na počtvrté jsem pokročila (po dvou měsících)mám vyměněnou spojku a udělanou revizi převodovky. Tak snad to pomůže a budu řadit normálně. Ještě nevím jak to funguje autíčko muselo zůstat v servisu na roční prohlídku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spojka to nebyla řadí to pořád stejně blbě :(, najezdili s autem přes 70 km aby to vyzkoušeli a přišlo jim to v pořádku. Já dojedu k první křižovatce a nejraději bych ho tam hned zase odvezla. Tak tam dneska budu volat zase jsem zvědavá co s tím budou dělat teď. Jsem už značně znechucena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...