Driv3rko Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 Dnes som išiel ráno na výmenu brzd cez sidlisko a nejaky typek asi nevidi auto ktore ide na hlavnej ked vychadza z parkovacieho miesta.. tak som dostal taku odreninku trošku.. ako to najlepšie opravit? je to treba lakovat? či ake su nato postupy? je treba riesit aj tu maličku preliačinku? Dakujem foto prosim .. Dakujem Citovat
koblih69 Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 A je to opravdu škrábanec? Není jen na tom tvém laku otěr černého plastu z druhého auta? Pak by to stačlilo přeleštit pastou. Citovat
Driver Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 Tak tohle bych neřešil, maximálně pro klid duše přetřel tu šmouhu retušovací tužkou. Citovat
Marcel00 Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 suhlas s prispevkami nadomnou... Citovat
Driv3rko Odesláno 28. listopad 2012 Autor Odesláno 28. listopad 2012 jo to pod tym je plast.. takze preto je to cierne.. skusil som to lestit, svetla sa mi podarilo celkom vyleštit.. ale čo s tou preliaceninou a oskrenim? retušovacia tuška? to je ta co je v reklamach? Citovat
Driv3rko Odesláno 28. listopad 2012 Autor Odesláno 28. listopad 2012 e este aj ten plast, pod ktorym je vidno lepidlo mam kus odlupeny.. cim to možem prilepit? sekundovým lepidlom? Citovat
koblih69 Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 e este aj ten plast, pod ktorym je vidno lepidlo mam kus odlupeny.. cim to možem prilepit? sekundovým lepidlom? Sem nechpochopil kterej plast myslíš, ale nenapadá mě nic na co by se dalo smysluplně použít vteřinový lepidlo Citovat
Marcel00 Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 nakvapkat do oci a hned si milionar... v usa vsetko mozne http://www.pluska.sk/zaujimavosti/omylom-si-nakvapkala-do-oci-sekundove-lepidlo.html Citovat
Driv3rko Odesláno 28. listopad 2012 Autor Odesláno 28. listopad 2012 na tomto plaste je rozjebany ten držiak a vypadava z tade von, presne tam kde to je označene.. Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 ten plast v peugeotu stoji 30,- myslim ta přichytka Citovat
koblih69 Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 Tam je takový výstupek, který zapadne do otvoru té lišty pod světlem, že? Lepit vteřiňákem určitě ne. Nevím jak je to ulomený. Větší kus svařit. Pokud jen třeba ten výstupek tak tam předvrtej malou dírku a do té zatav vhodný alu nýtek nebo něco podobného. Pokud je tam jen nějaká příchytka tak vyměnit, nelepit.... [upravil dne 28/11/12 22:46 od koblih69] Citovat
Driv3rko Odesláno 28. listopad 2012 Autor Odesláno 28. listopad 2012 hej? predavaju to? tak to sa pojdem nato pozret zajtra a hned nech mi namiesanu odtiel farby a budem sa s tym hrat:) Citovat
Laďa Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 Kup si zde klubovou samolepku a přilep ji na toodřené místo:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.